Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Mira104 20:46, 01 kwi 2017


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Ślicznie to wygląda, a jaki dasz kolor na pergolę?
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
babka 20:49, 01 kwi 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
aaa zapomniałam wspomnieć o magnolii, ma w tym roku wiele pąków. Oby pogoda była dla niej łaskawa. Zdjęcie robiłam rano a wieczorem niektóre pąki zaczęły się otwierać.

____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 20:57, 01 kwi 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Mira104 napisał(a)
Ślicznie to wygląda, a jaki dasz kolor na pergolę?


Mirko, kolor dosłownie spędza mi sen z powiek. W tygodniu kupiliśmy Bondex - Srebrna jodła ale kolor dokładnie taki jak obecnie wygląda pergola bez malowania. Jak nie wpadnę na inny pomysł to chyba zdecyduję się na Dąb rustykalny Sadolinu.
Ale na 100 % nie jestem przekonana ...
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
lindsay80 23:14, 01 kwi 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Ola, kiedy Ty tą kostrzewę przycinałaś, że już taka piękna!
____________________
Tu ma być ogród :)
gosika67 23:19, 01 kwi 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Cześć Ola w locie robione przez Ciebie fotki ale jak cieszą.Ładnie u Ciebie, czekam na Twoją magnolię.Wszystko masz takie uporządkowane.Podoba mi się bardzo.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Mira104 10:58, 02 kwi 2017


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Mi by taki szary - stalowy, pasował do tej pergoli, nie były to kolor dominujący, a tylko by podkreślał pergolę. Coś fajnego wybierzesz. Ja to jak nigdy dziś na zakupy do obi jechałam, bo jest kora po 6,49 zł. Nie uznaję zakupów w niedzielę i jakoś tak..... no .... hymm.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
babka 11:21, 02 kwi 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
No widzisz a mnie ten kolor jakoś nie leży Może gdybym na około m=nie miała tych ciemnych brązów. Że też dałam się na nie namówić, teraz przez to mam zgryza. Taki patynowany, stalowy ładny ale w zestawieniu z resztą to się trochę gryzie.
Dalej mam myślenice
W obi byłam w ub niedzielę, donice kupiłam a dziś podobno są rabaty na cały asortyment.... peszek
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 11:23, 02 kwi 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
gosika67 napisał(a)
Cześć Ola w locie robione przez Ciebie fotki ale jak cieszą.Ładnie u Ciebie, czekam na Twoją magnolię.Wszystko masz takie uporządkowane.Podoba mi się bardzo.


Zaraz idę zobaczyć czy na magnolii już są kwiaty
Uporządkowane chyba u mnie nigdy nie będzie, jestem wciąż o krok za wami przez to od wczoraj jestem w ogrodowej depresji
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 11:24, 02 kwi 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
lindsay80 napisał(a)
Ola, kiedy Ty tą kostrzewę przycinałaś, że już taka piękna!

Jakoś tydzień temu cięłam. Wyjątkowo ładnie przezimowała i szybko ruszyła.
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
14:53, 02 kwi 2017
Hej Babeczko

I jak mija niedziela? Na błogim leniuchowaniu?

Widzę dalsze dylematy z zadaszeniem.Nieraz takie decyzje wytrącają człowieka bo chciałby by już było zrobione a tu jeszcze trzeba myśleć by miało to ręce i nogi i pasowało.
U nas będzie malowanie dużego pokoju i już się boję jak będę wybierać farbę,zawsze mam dylemat czy to dobry wybór a ile próbek nakupuję i miziam ścianę
Więc nie dziwię się Tobie

Wiosna u Ciebie piękna.Magnolia zapączkowana ładnie.Jaki ma kolor kwiatów?
Moje też mają sporo pąków.

Fajnego leniuchowania niedzielnego

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies