Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały zakątek :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały zakątek :D

mateuszmichn 00:30, 25 maj 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Niedziela bardzo cieplutka była więc kawka w ogrodzie
____________________
Mój mały zakątek
Lukasz2013 08:28, 25 maj 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Witaj. Ogród ciekawie się zapowiada. Jeśli pozwolisz będę zaglądał i zapraszam do siebie również. Fajnie, że masz szkolne podstawy do prac projektowych na bank Ci to ułatwi metamorfozy. Ja uczę się cały czas na własnych błędach jak większość z ogrodowiska. Potrzeba praktyki jak mówisz by być zadowolonym z efektów, ale wiedza teoretyczna ( której u mnie był brak) z wiadomego zakresu się przyda. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

mateuszmichn 12:45, 25 maj 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Lukasz2013 napisał(a)
Witaj. Ogród ciekawie się zapowiada. Jeśli pozwolisz będę zaglądał i zapraszam do siebie również. Fajnie, że masz szkolne podstawy do prac projektowych na bank Ci to ułatwi metamorfozy. Ja uczę się cały czas na własnych błędach jak większość z ogrodowiska. Potrzeba praktyki jak mówisz by być zadowolonym z efektów, ale wiedza teoretyczna ( której u mnie był brak) z wiadomego zakresu się przyda. Pozdrawiam i życzę powodzenia.




Dzięki za odwiedziny i miłe słowa. Na pewno będę zaglądał. Szkolne podstawy hymmm no jakieś tam są, ale uważam że praktyka jest ważniejsza, a tak poza tym to wiele nie pamiętam za szkoły. Jedynie co to umiem jakiś nie najgorszy rysunek zrobić i coś wymyślić, gorzej z roślinami
____________________
Mój mały zakątek
malgorzata_s... 23:02, 26 maj 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Mateusz zapraszałeś u Sebka to wpadłam w odwiedziny Jestem pełna podziwu dla młodych którzy lubią grzebać w ziemi Zmiany fantastyczne a trawniczek zieloniutki Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych pięknych zmian
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
mateuszmichn 23:20, 26 maj 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Mateusz zapraszałeś u Sebka to wpadłam w odwiedziny Jestem pełna podziwu dla młodych którzy lubią grzebać w ziemi Zmiany fantastyczne a trawniczek zieloniutki Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych pięknych zmian


Dziękuję za odwiedziny.
Oj tak lubie grzebać w ziemi, nikt mi tam nie gledzi nad uchem wiec moge sobie odpoczac
____________________
Mój mały zakątek
Pawlus 21:05, 27 maj 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Trawniczek pięknie się zazielenił. Widać że roślinki rosną, oby tak dalej.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
deszczowymaj 22:27, 27 maj 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Trawka rośnie w ekspresowym tempie
ale kciuki za nią trzymam nadal
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
mateuszmichn 01:42, 28 maj 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Pawlus napisał(a)
Trawniczek pięknie się zazielenił. Widać że roślinki rosną, oby tak dalej.


Mam nadzieję, że będzie tak dalej i ze nic nie uschnie, zwlaszcza nowy trawniczek
____________________
Mój mały zakątek
mateuszmichn 01:42, 28 maj 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
deszczowymaj napisał(a)
Trawka rośnie w ekspresowym tempie
ale kciuki za nią trzymam nadal


Oj trzymaj, trzymaj. tylko nie puszczaj bo jeszcze coś pójdzie nie tak
____________________
Mój mały zakątek
Lukasz2013 21:30, 28 maj 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Jakieś prace w planach?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies