Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały zakątek :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały zakątek :D

AsiaK_Z 21:18, 03 wrz 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
mateuszmichn napisał(a)


Skoro pięknie, to fajnie i cieszę się.
Moim zdaniem jest sporo do poprawy.
A już kolor i tynk na ścianach domu to jest masakra, no ale ja na dole nie mieszkań więc nie mam na to wpływu

W ogrodzie i domu zawsze jest co robić
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
mateuszmichn 21:20, 03 wrz 2016


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
AsiaK_Z napisał(a)

W ogrodzie i domu zawsze jest co robić


No tak, tylko że to co jest na dole to ja nie mam wpływu za bardzo.
Ja bym kompletnie zmienił wygląd i nawet nie potrzeba do tego dużych kosztów, no ale tak to już jest jak się nie mieszka samemu w domu
____________________
Mój mały zakątek
Constans 18:17, 04 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Mateusz, niedziela upłynęła mi na czytaniu Twojego wątku Jestem pod wielkim wrażeniem Twojej zaradności, pomysłowości i chęci przede wszystkim Fajny z Ciebie chłopak - młodość rzadko idzie w parze z chęcią grzebania w ziemi. Piękne miejsce tworzysz. Będę zaglądać i uczyć się regularnie
____________________
Ania Z motyką na słońce
mateuszmichn 01:51, 05 wrz 2016


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Constans napisał(a)
Mateusz, niedziela upłynęła mi na czytaniu Twojego wątku Jestem pod wielkim wrażeniem Twojej zaradności, pomysłowości i chęci przede wszystkim Fajny z Ciebie chłopak - młodość rzadko idzie w parze z chęcią grzebania w ziemi. Piękne miejsce tworzysz. Będę zaglądać i uczyć się regularnie


Ojjj bardzo mi miło słysząc, a raczej czytając takie słowa
cieszę się, że tak myślisz i mnie chwalisz, tylko mnie trzeba trochę gonić bo leń ze mnie
____________________
Mój mały zakątek
Anda 09:21, 09 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33636
Rabaty bardzo ładne, podobają mi sie te liściowe struktury. Ja tak liści poukładać nie potrafię
Czytałam u Jazzy o nowym domu, super projekt. Trzymam mocno kciuki, żeby udało sie go zrealizować.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dominika11 09:25, 09 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
wszystko pieknie wygląda
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
L00zak 17:35, 09 wrz 2016


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Gest się zrobiło, fajnie
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
mateuszmichn 01:25, 10 wrz 2016


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Anda napisał(a)
Rabaty bardzo ładne, podobają mi sie te liściowe struktury. Ja tak liści poukładać nie potrafię
Czytałam u Jazzy o nowym domu, super projekt. Trzymam mocno kciuki, żeby udało sie go zrealizować.


Dzięki za odwiedzinki.
Miło mi słyszeć że komuś się podoba.
Pp prostu sądziłem i wydawało mi się że będzie ok.

Co do projektu, no to nie wiem już sam, wątpliwa sprawa
____________________
Mój mały zakątek
mateuszmichn 01:26, 10 wrz 2016


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Dominika11 napisał(a)
wszystko pieknie wygląda


Dzięki za odwiedzinki.
Mi też się niektóre miejsca podobają, a niektóre nie haha
____________________
Mój mały zakątek
mateuszmichn 01:29, 10 wrz 2016


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
L00zak napisał(a)
Gest się zrobiło, fajnie


A prawda, prawda, trochę się rozroslo. Zaskoczyła mnie w sumie rabata z ostróżkami, bo cześć rzeczy sadzona w tym roku i nie myślałem że tak będzie.
Chociaż pod domem i przy okrągłym trawniku ( takie moje rondo ) tez się rozroslo fajnie. Teraz czekam na następny rok na pojawienie się moich jezowek i moich nowych sadzonek lawendowych, bo będzie ich sporo
____________________
Mój mały zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies