Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

Kacha123 21:19, 25 maj 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Kochani mam strasznego doła! Dwie noce nie przespane i ryczeć mi się ciągle chce! Jak wiecie nikt nas nie informował, co będzie za płotem budowane i o szeregówkach dowiedziałam się w zasadzie od pana koparkowego. Do przedwczoraj cieszyłam się jak głupia, że nie będzie bloku, aż do spotkania z panem deweloperem. Pan deweloper miał dla nas cudowną propozycję, żebyśmy wyrazili zgodę na rozbiórkę naszego płotu i postawienie w granicy muru oporowego o wysokości 2,20m, bo o tyle mniej więcej chce podnieść teren. Z pewnych względów nie chce tu pisać, jakie plany mam względem tej propozycji, co nie zmienia faktu, że czy ten mur stanie bliżej, czy dalej teren nad nami podniesiony o dwa metry zabiera nam naszą prywatność powodując, że całe osiedle z drogi która ma dochodzić do granicy będzie mogło górą podziwiać nas, jak małpy na wybiegu. O wpływie tej inwestycji na gospodarkę wodną, osuwanie się ziemi itd nie wypowiadam się do czasu zasięgnięcia porady ekspertów, ale wiadomo, że bez wpływu nie będzie. Szok! Niedowierzanie!

____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
21:35, 25 maj 2017
Kacha123 napisał(a)


Justynko, mam tak ogromnego doła, że nawet mój ogród wpisujący się światowe trendy mnie nie cieszy


wojna???
AsiaK_Z 21:36, 25 maj 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
O 2 metry? Chyba ich porąbało na maxa Myślą, że jak mają kasy jak lodu to ludzie będą tańczyć jak im zagrają Kasiu siły życzę i zdrowia
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Kacha123 21:40, 25 maj 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)


wojna???


Raczej merytoryczne, formalne podejście.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 21:41, 25 maj 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
AsiaK_Z napisał(a)
O 2 metry? Chyba ich porąbało na maxa Myślą, że jak mają kasy jak lodu to ludzie będą tańczyć jak im zagrają Kasiu siły życzę i zdrowia


No cóż, z pewnością przydadzą się mocne nerwy.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Juzia 21:41, 25 maj 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
Dwa metry samego podniesienia terenu???
A wyżej co? Siatka?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
AngelikaX 21:43, 25 maj 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Kacha123 napisał(a)


No cóż, z pewnością przydadzą się mocne nerwy.


Albo dzbanek mocnej melisy....

Rozumiem, że bez Waszej zgody nie ma takiej opcji żeby teren podniesiono...
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
21:45, 25 maj 2017
merytoryczne podejście ....uhmmm

teraz juz wiesz dlaczego drzewa wycieli ...bo korony ledwo by im z ziemi wystawały

Kacha123 21:47, 25 maj 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Juzia napisał(a)
Dwa metry samego podniesienia terenu???
A wyżej co? Siatka?


Tak dwa metry
Na końcu drogi osiedlowej na murze barierka drogowa, a na granicy działek od szeregówek nie wiem
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 21:49, 25 maj 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
AngelikaX napisał(a)


Albo dzbanek mocnej melisy....

Rozumiem, że bez Waszej zgody nie ma takiej opcji żeby teren podniesiono...


Gość posiada pozwolenie na budowę. O zgodę do tej pory nikt nas nie pytał. Zgłębiam temat.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies