Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Rench 08:51, 24 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Fantastyczna wyprawa,pisałaś że masz 1000 zdjęć,pokaż więcej
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
uziemiona 09:59, 24 lip 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Madzenka napisał(a)


Dzieci dorosną będziesz miała czas Z upływem czasu patrzy sie inaczej na codzienność Teraz dzieci są najważniesze, kiedys będa inne priorytety ale teraz nie zmieniaj ich.

Drzewa na przedplociu to graby fastigiaty, rosna u mnie od 2012 r


Już miałam czas i inne priorytety jak mój starszy syn miał 17 lat, lecz wtedy pojawił się Franciszek, niezwykle absorbujący. Dlatego ogród "robi się", ale wolniej, bo jak tu ogrodniczkować, gdy Franek uwielbia zabawy nad morzem.

Marzenko wyprawa super, relacja też. Ale wiesz co, gdybym miała do wyboru wycieczkę do Tajlandii czy w okolice Wrocławia do pewnego ogrodu, to nie wiem co bym wybrała.
A jak by w pakiecie dorzucili jeszcze ogrody grupy wroclawskiej, to jestem pewna.

Rabata kubikowa rewelka!
____________________
Joanna nadmorski
ewsyg 10:55, 24 lip 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Prosimy o więcej zdjęć
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
polinka 14:04, 24 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Madzen gdzieś czytalam, ze testujesz mala odmiane Ml...teraz nie moge odszukac gdzie o tym pisalas
Podejrzewam, że mam 3 szt.mozesz przypomnieć nazwę?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
AsiaK_Z 15:52, 24 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Marzenko, choć nie było czasu na dłuższą rozmowę, bardzo mi było miło Cię dzisiaj poznać
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Madzenka 15:53, 24 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
polinka napisał(a)
Madzen gdzieś czytalam, ze testujesz mala odmiane Ml...teraz nie moge odszukac gdzie o tym pisalas
Podejrzewam, że mam 3 szt.mozesz przypomnieć nazwę?


Polinko dobrze pamiętasz to Adagio, na razie u mnie nie zachwyca, mikry jest. Kupione w Wojslaeicach rosną dobrze, dokupiono w maju na kiermaszu niemal niewidoczne. Niezaleznie od żródła pochodzenia w tym roku furory nie zrobią
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 15:54, 24 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
AsiaK_Z napisał(a)
Marzenko, choć nie było czasu na dłuższą rozmowę, bardzo mi było miło Cię dzisiaj poznać


Asiu zagotowana na polu różanym pobiegłam z Zagajanka na plac z donicami w obawie, ze nasze egezemplaże szybko znikną
Mam nadzieje na spotkanie na Zieleń to Zycie Było mi bardzo miło. Coś jeszcze ciekawego na pokazie było? Lece zaraz do watku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 15:57, 24 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kochani Tajlandia jest swietnie obfotografowana i zdjecia sa w wątku tematycznym. Jak naprawię komputer to jeszcze cos wstawię. Skoncentrowałam sie na Kambodży, bo to rzadziej odwiedzany kierunek a warto zaszczycona zobaczyć Angkor. Niestety każde zdjecie ma 6-7 MB i wklejanie takich zdjeć trwa zbyt długo... Na razie mam inne priorytety czasowe
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AsiaK_Z 15:58, 24 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Madzenka napisał(a)


Asiu zagotowana na polu różanym pobiegłam z Zagajanka na plac z donicami w obawie, ze nasze egezemplaże szybko znikną
Mam nadzieje na spotkanie na Zieleń to Zycie Było mi bardzo miło. Coś jeszcze ciekawego na pokazie było? Lece zaraz do watku

W sumie z wrażenia zapamiętałam tylko, że róże czy to kupione czy ścięte z krzaczora, żeby zachowały "świeżość" należy zaparzyć Prowadzący ułożyli dwie kompozycje i tyle
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 16:03, 24 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
A Zieleń to Życie mam już wpisane do kalendarza. Jak mi coś nie wyskoczy to będę
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies