Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Ewik 22:01, 23 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Swietna fotorelacja
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
blyxa 22:35, 23 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Dzieki za fotorelację. Nie krępuj się - wklejaj więcej
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Juzia 23:04, 23 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
I nie skusiłaś się na robala????
Podziwiam eMa Twego!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
nawigatorka 23:23, 23 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ja bym robala zjadla.przecie to czyste bialko.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Madzenka 00:09, 24 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja nawet krewetek nie jadam a wy mnie na robale namawiacie ?
Wyprawa do Azji zdecydowanie bardziej podbiła moje secie niż Ameryka Pd czy Karaiby. Zatem wszytskim goraco polecam. Kambodży nie planuje już odwiedzic, co miałam zobaczyć widziałam a polityki tego kraju nie rozumiem więc pieniądze bede zostawiac u Thajow. Tajlandia to świetny punkt do wyskoku do sąsiednich państw.

Na razie komputer odmawia posłuszeństwa a na służbowym lub tablecie nie mam mozliwości pomniejszania rozmiaru zdjęc. Czekanie az jedna fotka sie załaduje nadwyręża moją ciepliwosc. Jutro sie poświęcę aby jakies foty z Rosarium wkleić

W ogrodzie przez te kilka dni niespiesznie działam. Lubię tak bez planu i pośpiechu pracować. Kiedy mam ochote to biegam z sekatorem a kiedy nie, to leżę Opalilam sobie plecy mocniej niż w Tajlandi

Składam meldunek ogrodowy z prac wykonanych w tym tygodniu:
- obciełam graby (za wyjatkiem zwywopłotu, ten był ciety miesiąc temu)
- ostrzyglam żywopłot cisowy
- przycięłam berberysy bagatelle i kulki bukszpanowe na przedplociu
- opalikowałam ambrowce a własciwie wymieniłam im paliki na solidniejsze
-wykonałam oprysk ambrowcom, bo dorwała je ponownie plamistość
- obciełam lawendę
-wywaliłam karminik a pod najbardziej zachwaszonej rabate ze żwirkiem położyłam szmatę (nie mam tu nasadzen)
- zwertykulowalismy trawnik, ktory nęka czerowna nitkowatość, potem tarwnik sypnęłam nawozem
- więcej rzeczy nie pamiętam...
- tu skubię, tam przycinam, chwasty wyrywam
Obejrzałam dzisiaj moje bukszpany (po zdjeciach Juzi) i zrobiłam oprysk egzemplarzom, ktore maja brązowe listki lub plamki. Graby maja nadal szpeciele zatem tez je czeka oprysk....rózom natomiast obrywam porażone plamistością liście.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 00:17, 24 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MagdaBaj napisał(a)
Jejku jejku cóż powiedzieć...Ogród piękny , podróże i zdjęcia też...WSZYSTKO BOMBA. Tylko jedno najważniejsze podpowiedz mi Kochana jak organizujesz czas na to wszystko.Jak mam podzielić prace, by się nie wykończyć Podziwiam podziwiam i podziwiać nie przestaję. A może lepiej wynająć kogoś do pomocy? Jakie macie sposoby?
Ja spędzam każdą chwilę z dziećmi. I im więcej im poświęcam tym więcej chcą. Kurczę jak znależć złoty środek.
Madżenka na przedpłociu te drzewka jak się nazywają?


Dzieci dorosną będziesz miała czas Z upływem czasu patrzy sie inaczej na codzienność Teraz dzieci są najważniesze, kiedys będa inne priorytety ale teraz nie zmieniaj ich.

Drzewa na przedplociu to graby fastigiaty, rosna u mnie od 2012 r
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
MirellaB 01:47, 24 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152

Madżenko wiesz może co przewożą w tych workach?

Imperium robi wrażenie. Lubię takie miejsca.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 01:59, 24 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Wszystko obejrzałam dokładnie. Dziękuję Ci Madżenko za tą wirtualną wycieczkę - fajnie opisałaś
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kuba 07:06, 24 lip 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Madżenko niestety Tajlandia nie zastąpi mi zdjęć ogrodu, oczywiście jesteś wytłumaczona komputerem i wakacjami ale wiesz...cichutko czekam
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Hogata 07:53, 24 lip 2016


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Dzięki Marzenko, że podzieliłaś się pięknymi fotkami z wakacji i to jeszcze z opisem. Bardzo fajnie się ciebie czyta
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies