Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Juzia 21:55, 25 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38652
Eeee...ja myślałam, że wszystkie kule będziesz zamieniać na kostki bo pisałaś niedawno, że masz dosyć cięcia

Która to ta obwódka co chorowała?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
MirellaB 22:32, 25 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Madzenka napisał(a)
Tak to Viva ale po ścięciu ona juz nie kiwtnie drugi raz. Nie czytałam na forum aby u kogokolwiek zakwitła. Moja jeszcze do ścięcia potrzebuje 1-2 tygodnie, jest w apogeum kwitnienia i bzyki maja na niej stołówkę

Czyli moją ścięłam za wcześnie. Cóż w przyszłym roku już będę mądrzejsza
Może jeszcze zakwitnie, bo dzisiaj dokładnie ją obejrzałam i na moje oko to wypuszcza łodygi z zalążkami kwiatów.

Madżenko moja kupiona w Rosarium Herzogin Christiana ma pąki i będzie kwitła, a dwa kwiaty przekwitły.
Pozostałe Komet, Wedding Piano, Goethe też w pąkach.

U Ciebie różanka piękna. Tak masz ładnie dobrane kolorami

A Piano nie chciałaś kupić? Bardzo jestem zadowolona z tej róży.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Basilikum 06:39, 26 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
No i fajnie, ze masz cos dla sasiadow
Mnie wczoraj sasiadka dorwala przed domem i chwalila moja rabate, ktora widac od ulicy. Niestets jak postawimy juz kupiony plot, to rabaty nie bedzie juz tak widac wiec moze Jakis przedploce dla sasiadoww hmmm

na jedwab nie wpadlam, bo nie uzywam. Ale tak sobie mysla jak wielka wartosc ma ten Transport
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
siakowa 07:22, 26 lip 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Madzenka napisał(a)


Siaka poczekaj aż graby nabiorą masy
Wiem co czujesz, nigdy nie lubiałam w lipcu mojego ogrodu, do moementu az ograniczyłam byliny do minimum i zatapiłam je trawami i topiarami z drzew i krzewow

kurde czy ja się nie mogę uczyć na przykładzie innych tylko wszystko na własnej skórze pamiętam jak ograniczałas byliny zostawiając tylko pewniaki co nie wkurzają, nie wyciągnęłam wniosków
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
kamila66 07:57, 26 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Madzenka napisał(a)
Jakośc zdjec słaba, bo zrobiłam gdy juz było niemal ciemno....

Cisy przycięte i czekamy aż brzzy po lewej stronie dorównaja brzozom po prawej stronie


Marzenko masz bardzo gęste nasadzenia pod brzozami, dostrzegam buksy, (chyba) ciemierniki, trawy i hosty.
Czy rabaty z brzozami potrzebują wzmożonej ilości wody?
Lubię gęste nasadzania a pod brzozą yongi mam pustkę z obawy, że nic mi tam nie urośnie. Chętnie skorzystam z Twojego doświadczenia

Fotorelacja z wakacji świetna
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Gardenarium 08:08, 26 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Linia kroplująca pod brzozy i po kłopocie. Wszystko urośnie, zwłaszcza turzyce 'Ice Dance'.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
siakowa 08:16, 26 lip 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Gardenarium napisał(a)
Linia kroplująca pod brzozy i po kłopocie. Wszystko urośnie, zwłaszcza turzyce 'Ice Dance'.
Danusiu a dlaczego "zwłaszcza"?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
ren133 08:50, 26 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Marzenko
Fajnie, że podzieliłaś się z innymi zdjęciami z wyprawy, dla mnie byłaby to wyprawa życia bo nigdy tak daleko nie dotarłam Fajnie zorganizowaliście sobie urlop. Czekam na zdjęcia z Tajlandii
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 08:51, 26 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
siakowa napisał(a)

kurde czy ja się nie mogę uczyć na przykładzie innych tylko wszystko na własnej skórze pamiętam jak ograniczałas byliny zostawiając tylko pewniaki co nie wkurzają, nie wyciągnęłam wniosków


To Cię mogę tylko pocieszyć, że nie Ty jedna
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
kamila66 09:15, 26 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Gardenarium napisał(a)
Linia kroplująca pod brzozy i po kłopocie. Wszystko urośnie, zwłaszcza turzyce 'Ice Dance'.

Dziękuję Danusi. Jeszcze linii kropkującej się nie doczekałam ale i na nią przyjdzie pora Ice Dance mam
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies