Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Zagajanka 23:32, 25 paź 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Fuksjowe chryzantemy w szarych donicach sa podobne do bomby kolorystycznej bardzo energizujace. A poza tym lad, harmonia i porzadeczek - jak zawsze nacieszylam oko.
Mam nadzieje ze Wedgwood rose bedzie u Ciebie sprawowala sie dobrze, swojej musze jeszcze podpore załatwić, ale to juz na wiosne.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Jagodaa 00:05, 26 paź 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Madzenka napisał(a)


Jagoda Ty sie nie podlizuj, fotki u Ciebie sa? Nie mysl ze sie tymi miłymi słowami wymigasz !!!


Haha, były wcześniej niż miłe słowa!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
AniMa 10:07, 26 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Marzenko no pięknie u ciebie. Achy i ochy zostawiam Macham z życzeniami zdrówka
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
mmm84 17:34, 26 paź 2016

Dołączył: 11 paź 2016
Posty: 35
Madzenka napisał(a)


Rabata ma kształt litery L, w ktra jest wkomponowany kolejny kwadrat. Dłuższe boki L to 4 M a krótsze boki kadratu to 2 M

W weekend zrobie zdjecie z gory lu pokaze z poprzednich seoznów. Kopiuj do woli


Super zatem czekam na weekend, bo średnio wiem o co chodzi z tym L z kwadrat em
lindsay80 18:45, 26 paź 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Chryzantemy w donicach śliczne, ale doczytałam, że pierwsze zakupy nie do końca były trafione i trzeba było wymieniać
Montany masz przeogromne!
____________________
Tu ma być ogród :)
Anna_ogrodni... 20:34, 26 paź 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Marzenko proszę o rade do piątku 28październik mam otrzymać ze szkółki róże czy mam je posadzić do gruntu czy przetrzyma w doniczce w chłodnej piwnicy do wiosny?



____________________
Ania ogrod zielonej aniak
atena35 09:30, 27 paź 2016


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Madzenka napisał(a)
Do zaglądających osób macham radośnie. Mało mam ostatnio czasu z wielu nakładających się powodów. Wszystko jest jednak dobrze a ja natłok obowiązków ratuję jogowaniem. Lece zaraz poćiwczyć. W zwiazku z tym mam mniej czasu. W wekend będzie mnei więcej, bo zostaję w domu


Jestem zaglądająca.
Cieszę się zawsze gdy widzę Twój ogród i Twoją energię
Macham
____________________
Ogród Tosi
Madzenka 20:27, 27 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Marzenko proszę o rade do piątku 28październik mam otrzymać ze szkółki róże czy mam je posadzić do gruntu czy przetrzyma w doniczce w chłodnej piwnicy do wiosny?





Własnie teraz sadzimy róze z odkrytym korzeniem, to idelny moment. Okopczykuj je tylko od razu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 20:30, 27 paź 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)


Jak ja lubie jesienne cofanie czasu!


Zartujesz, prawda?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 20:32, 27 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tosiu dawno cie nie było, wrócilas na dobre?

Lindsay o tak poprzednie chryzantemy to pomyłka kolorystyczna

Mmm oj tak duzy kwadrat z małym kwadratem orzyklejonym wewnątrz fotki w sobote


Anima trawki muszę jeszcze dla ciebie wykopac, nie myśl ze zapozmniałam . Chyba ze sie boisz o ich zmrożenie to mozemy to zrobic wiosna


Jagoda byłam widziałam

Zagajanka Wedgwood posadzona, jeszcze Novalis w donicy czeka na zadołowanie w sobote


Ania ty nie lataj po watkach, odpoczywaj. My ciebie odwiedzamy !

Blyxa dziekuje, byłam, ponaciąganej sie ale głowa i tak trzeci dzien mnie boli, wykończy mnie to niskie cisnienie

Bleebla - na jaki kolor chcesz olejowac? Szary świetnie przykrył kasztanowy,mchyba ze chcesz użyć jasniejszy ? Wtedy trzeba dokładnie zedrzeć stary kolor

Jankosia ja bez ruchu chyba bym nie wstała z krzesła. I niestey zmartwię cie, 10-15 lat temu mogałm przejechać w jeden dzien samochodem i z 1200 km i żadnych dolegliwości nie odczuwam, teraz nawet 100 km unieruchamia moj kregosłup.... Szacuje, ze jestes 15 lat młodsza i wiesz nie chcę cie straszyć.....Jesli nie bede dbać o siłę mięśni w wieku 60 lat będe jak kaleka. Obserwuje to w swojej rodzinie.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies