Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Jagodaa 19:30, 25 paź 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ubostwiam Twoje idealne plotki bukszpanowe i kule ☺.

Chryzantemy idealne do szarych donic, piękne.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Madzenka 19:31, 25 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nett napisał(a)

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Tak zrobię. Posadzę je osobno.


Przepraszam,z e tak długo czekałaś

w sobote pokazywałam zdjecie silberfeder wystającego kłosami nad stożkiem wielkoludem (stozek ma 2 M)
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:33, 25 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
jankosia napisał(a)


Kurczę kurczę a ja myślałam że montana to tak bardziej na żółto się przebarwia...
Ona zawsze tak w rudo idzie czy to zależy od roku i pogody? I to jest tak bardziej rudo czy tylko troszkę a reszta w słomki? Bo ja miałam taki dobry plan.... Ale zakładał przebarwianie się na żółto
Madżenko pokażesz w wolnej chwili, w weekend na przykład, jak montany prezentują się teraz? Będę bardzo wdzięczna a nie mogę dokopać się starszych fot


Jankesku Montany jesienią są pomarańczowe. Obserwuję je od 3 lat i robia sie pieknie pomaranczowe. Moje w tym roku M ogolił podkaszarka...... Mało reprezentacyjne sa teraz, ale zrobie dla ciebie swieże fotki w weekend. W tygodniu gdy wracam z oracy ciemności egipskie juz panuja. Jak ja lubie jesienne cofanie czasu!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:34, 25 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jagodaa napisał(a)
Ubostwiam Twoje idealne plotki bukszpanowe i kule ☺.

Chryzantemy idealne do szarych donic, piękne.


Jagoda Ty sie nie podlizuj, fotki u Ciebie sa? Nie mysl ze sie tymi miłymi słowami wymigasz !!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:35, 25 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zmykam juz
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Basilikum 19:44, 25 paź 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Madzenka napisał(a)
Do zaglądających osób macham radośnie.


odmachuje rownie radosnie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
jankosia 19:45, 25 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Madzenka napisał(a)


Jankesku Montany jesienią są pomarańczowe. Obserwuję je od 3 lat i robia sie pieknie pomaranczowe. Moje w tym roku M ogolił podkaszarka...... Mało reprezentacyjne sa teraz, ale zrobie dla ciebie swieże fotki w weekend. W tygodniu gdy wracam z oracy ciemności egipskie juz panuja. Jak ja lubie jesienne cofanie czasu!


Pomarańczowe mówisz...
Nie znoszę skracającego się dnia, a ćwiczenia to nie dla mnie bo nie lubię się męczyć "bez sensu" Gniję więc wyczekując grudnia Potem już z górki
Poczekam więc cierpliwie na fotki. Z góry dziękuję
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
bleebla 20:12, 25 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Madzenka napisał(a)


Aga miałam kolor kasztanowy na tarasie. Nie olejowałam go chyba przez dwa sezony, wypłowiał i sie zmył, potem lekkie czyszczenie Karcherem , potem pomalowaliśmy szarym olejem . Bez problemu pokryliśmy ten kolor, aczkolwiek trzeba było dokładnie kazdą szparę zamalować.


Dzięki. Też nie olejowałam przez klika sezonów, ale w niektórych miejscach np. pod balkonem olej trzyma się jakby był swieżo kładziony. Zobaczę w praniu jak będzie. Najwyżej sobie trochę potrę
____________________
Aga - Mała eLeczka
blyxa 23:20, 25 paź 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Madzenka napisał(a)
Do zaglądających osób macham radośnie.

Macham. Miłego jogowania
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Mala_Mi 23:22, 25 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
No cóz... nawet tu mam zaległości.. myślałam, że mnie moje fitnesy stawiają na nogi.. ale dziś i one mnie zmogły.. macham.. pamiętam o Tobie, ale nie przeskoczę wszystkiego.. dziś był sądny dzień.. jutro nie będzie lepiej.. idę spac..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies