Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Paulaa 21:35, 21 maj 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Marzenka zerkniesz pls na PW
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
noemi 22:12, 21 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
polinka napisał(a)
Uff, nadrobiłam Ogrody pokazowe zostawię sobie na wczesne poranki w pracy a dzisiaj pozachwycam się "naszymi" ogrodami

Madzia podała termin Cieszę się bardzo...


Właśnie , chyba trzeba Marzenko u Ciebie ogłosić … wtorek, 02.06 , godz . 17 ta , ZC

Gabi mówiła, że jest nowe menu

Już się cieszę
____________________
ogród magdalenka
lojalna_ 22:16, 21 maj 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
I jeszcze tak lekture zapodajesz jak ja czasu nie mam ....och !
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
justi 22:43, 21 maj 2015


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Madzenka napisał(a)


Justi jeszcze nic nie kwitnie.... Burgundowe mam burgundy ice, monstead wood, Falstaff, Prince, William S. i jeszcze kilka innych


Ja właśnie takie nie kwitnące chciałabym zobaczyć, interesuje mnie pokrój krzaczków teraz. Tylko Burgundy ice poproszę

Jeszcze zapomniałam zapytać, która z wymienionych jest najciemniejsza?, bo na fotkach to kolory mogą być przekłamane trochę.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Gabisia 22:57, 21 maj 2015


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Madżenko, u mnie Pan Darcey już się pręży i kwitnie jako pierwszy
A u Ciebie?

____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Madzenka 23:28, 21 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gabi u mnie jeszcze nic nie kwitnie, zaczynaja pękac, ale potrzebują ciut ciepełka.louis zbiera sie od dwóch tygoni do kwitnienia i nie moze zacząc.... A ja czekam , codziennie podglądam

Justi najciemniejszą jest wg mnie munstead wood, rok temu osiągnęła zaledwie 60 cm, jak bedzie w tym roku, zobaczymy
Burgundy ma bardziej zimny odcien niż munstead, obie piekne, ale inne, nie każ mi wybierać

Obie niskie aczkowiek zobaczymy jak w drugim sezonie będa wygladac.
Np moja Alnwick rose, przez dwa sezony miała ok 1 M a w tym roku zapowiada sie na 1,2-1,5 M.......... William S. rok temu miał 70-80 cm a teraz chyba będzie miał 1,2 M lub wiecej. Co mnie cieszy bo beda bardziej widoczne kwiaty. Wszystkie roze zapowiadaja sie w tym roku na obfite kwitnienie, mimo ze są bardzo młode.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:31, 21 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)


Właśnie , chyba trzeba Marzenko u Ciebie ogłosić … wtorek, 02.06 , godz . 17 ta , ZC

Gabi mówiła, że jest nowe menu

Już się cieszę


Tak daleko w przód to ja nie zaplanuje.... Bo zawsze mi moze wypaść jakis wyjazd.... Wstępnie wpisuje w kalendarz ale potwierdze pod koniec przyszłego tygodnia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Rench 23:42, 21 maj 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ensata napisał(a)
Nie, no faworyt niekulawy całkiem. Pracujący w ogrodzie bez koszulki, mięśnie się prężą od dżwigania ciężkich roślin...rozmarzyłam się


Co racja,to racja
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
nicol21 06:40, 22 maj 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Madzenka napisał(a)


Kochana jak bedziesz nastepnym razem w okolicach daj wczesniej znać, zamiast tyrać kawke wypijemy

Umowa stoi hihi! Zupełnie nie mam planu kiedy będę jechać i chyba raczej nie w sezonie różowym, a wypadałoby się załapać na ten festiwal róż u Ciebie
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
ocia79 06:59, 22 maj 2015


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Madzen czosnki w stipie MUA cudne!
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies