Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 18:29, 07 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dzień bez Munstead Wood dniem straconym Wreszcie gracillimusy wyłążą... przeciez miały robić za tło....



____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:31, 07 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I przedstawiam winowajczynię różyczki - moja pierwsza róża Austina kupiona w 2012 w Obi... Dwa razy przesadzana....
Czekam na duet z liliowcami




Obsypana kwiatami mimo moich rewolucji ogrodowych. rok temu wprawdzie oprotestowała przeprowadzkę i kwitła mniejszymi kwiatami ale w tym roku wróciła do dobrej formy!


A teraz zmykam bo przez rekomendacje forum ugrzęzłam w Uwikłanych Miłoszewskiego

Poprosze przy okazji inne typy do czytania na urlop
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Biedronka85 18:32, 07 cze 2015


Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 7
Bardzo dziękuję za pomoc.pozdrawiam serdecznie.
____________________
Madzenka 18:33, 07 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Paulaa napisał(a)
Marzenka a ten zwykły przetacznik mocno się rozrasta na szerokość? mi dziś Pani powiedziała żebym sadziła je w rozstawie nawet 80-90 cm, bo się tak rozrastają




On ma ok 1 m , bo się rozłazi na boki z powodu swej wysokosci.... Musze go związywać lub popdierać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 18:34, 07 cze 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Nadrobiłam zaległości powzdychalam do róż, stipy i Fc, uśmiałam się z zapór przeciw córkowym zachodzę w głowę dlaczego w nie wjeżdża
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 18:37, 07 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Paulaa napisał(a)
Marzenka bosko u Ciebie, po prostu napatrzeć się nie można busz, wszędzie busz

Powiedz proszę na tym 3 zdjęciu jakie masz trawki na samym przodzie? te pierwsze 2 rzędy



Pierwszy rząd to mój ulubiony Carex Montana - goraco polecam bo ma cudownie delikane listki a jesienia płonie pomarańćzem.
Drugi rząd to jakiś carex comans prawdopodobnie bronze form - one wszystkie jednakowe . Nie dały się nawet pożrec opuchlakom i były dwa razy przesadzane od 2013 roku.... potfory nie trawy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:39, 07 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
Nadrobiłam zaległości powzdychalam do róż, stipy i Fc, uśmiałam się z zapór przeciw córkowym zachodzę w głowę dlaczego w nie wjeżdża


Bo podjazd ma szerokosc 4 m a ja wyjeżdzając tyłem musze ominąc po skosie jej samochód. Więc C tak póbuje zaparkowac na samym brzegu podjazdu pod garażem, ze ciągle mi jeździ po tych trawach.... lub z drugiej strony po bukszpanach... inna zapora w postaci wysokije tyczki stoi przed grabami w ścieżce... aczkolwiek kulki bukszpanowe po rozjechaniu nabrały tearz kształtu kwadratów... Chyba na dobre im to wyjdzie....

Dodam tylko, że M parkuje w garażu i straszne ceregiele są kto komu przestawia auto rano.....
Córka po dwuktornym najechaniu na bukszany ma zakaz wjeżdzania pod wiatą....

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:41, 07 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Biedronka85 napisał(a)
Bardzo dziękuję za pomoc.pozdrawiam serdecznie.


Chyba nie pomogłam?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Paulaa 18:58, 07 cze 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
dzięki
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
ana_art 19:02, 07 cze 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)


Bo podjazd ma szerokosc 4 m a ja wyjeżdzając tyłem musze ominąc po skosie jej samochód. Więc C tak póbuje zaparkowac na samym brzegu podjazdu pod garażem, ze ciągle mi jeździ po tych trawach.... lub z drugiej strony po bukszpanach... inna zapora w postaci wysokije tyczki stoi przed grabami w ścieżce... aczkolwiek kulki bukszpanowe po rozjechaniu nabrały tearz kształtu kwadratów... Chyba na dobre im to wyjdzie....

Dodam tylko, że M parkuje w garażu i straszne ceregiele są kto komu przestawia auto rano.....
Córka po dwuktornym najechaniu na bukszany ma zakaz wjeżdzania pod wiatą....

przestawianie auta skąd ja to znam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies