Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 23:09, 07 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Asisko podjazd z Wbrew projektantce został zmidyfikowany, miał byc z wysepką po srodku.... Juz to widziałam oczami wyobraźni.. Te rozjeżdżone bukszpany....Ale nie jest tak źle był powod do zmiany

Ren133 nie wiem jak długo kiwtną ostrózki bo byłam na nie obrażona jakieś 10 lat, mam je dopiero / sezon i kwitna ale bij zabij nie wim czy dwa tygodnie czy dłuzej.....?

Kamajla wPadnę a Ty tez do mnie w pracy wpadnij sąsiadko firmowa

nicole - goście docenili ogród, zwłaszcza stipę Golden Toupe kupowana ponownie w tym roku, bo ubiegłoroczna okazała sie byc kostrzewa niedźwiedzia... Kupowałam w jakieś dobrej niskiej, cenie ale za ile nie pamietam, na pewno nie 17 zł! . Odpowiadam na te same pytania bo w pędzących watkach nie sposob doczytać odpowiedzi. Ja juz nawet nie bywam systemtycznie u wszytskich za co przepraszam ale praca zawodowa, ogród i forum przekracza mozliwości przeciętnego człowieka. Rodzina domaga sie czasu spędzonego z nia rowniez
Córce zapowiedziałam obcięcie kieszonkowego ale za rozjechanie kolejnych bukszpanow , trawy odpuszczam


Pawlus zdjecia moje carex morrowi z bliska miałoby tytuł rozczarowanie roku po cieciu..,jutro zrobię fotke

Siakowa nie kazdy musi miec roze
Danusiu SZEFOWO nigdy nic do dołka nie dawałam w czasie sadzenia, wole Twoim sposobem podlac po ok 2-3 tygodniach florovitem

Zielona Ania - bliźniemu przeciw powojnikom Moje miały zamierać.... A one jak feniks z popiołu... I do Rez bo purpurowe posadzone w tym roku jeszcze nie kwitna

Ensata MW jakas u mnie szalona, pretenduje do miss sezonu ale poczekajmy na pozostałe. Cos mi Othello wychodzi na prowadzenie, a przeciez jeszcze ascot nie zaczela, Alnwick dopiero staruje a Madame Knroo dopiero w pakach. O Williamie i Leosiu nie wspomne
Wodzyn jak by mi ktos dwa lata temu powiedział, ze kipiel ok 50 roz tez bym nikomu nie uwierzyła..... Montana kwitnie ale bardzo delikatnie. Mam młoda moze dlatego?

Juzia tyczka miała zawieszona fioletowa rękawiczkę lateksowa coby C nie przeoczyła ustawienie.... Poczekaj do jesieni przeze Ci obserwacje. Munstead kwitnie bardzo obficie i długo. Othello podobno himeryczny ale chyba wystraszył sie konkurencji i eksmisji. Teraz czekam na Gospel, własnie startuje

Jazzy przyjedż na kawe zobaczysz na zywo roze

Monteverde - pamietam coby Grafin pokazac gdy zakwitnie drugim kwiatem... Oj księzniczka z niej straszna ceregieli sie niesamowicie albo czeka na monardy....
Mirela Falcon juz tylko dostepny dla profesjonalistów w butelkach 1 l, to na jakies kilka hekatarow.....

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:12, 07 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)
No to się uśmiałem z opalikowanych trawek
Chociaż znam problem przestawiania samochodów doskonale, tylko, że u mnie podjazdem jest trawnik, jeden najazd w południe przy takich upałach ma tragiczne skutki i cały czas toczę wojnę, żeby wszyscy planowali wyjazdy i nie jeździli mi po trawniku w te i we wte

Munstead mnie zachwyca, znalazłem jedno źródło internetowe gdzie ją mają, niestety jeszcze drożej niż w R i nie wiem czy ryzykować... strasznie mnie kusi, ale gdzieś słyszę głosy, że mogę żałować i być w plecy


Napisz gdzie znalazłeś?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:14, 07 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ewik napisał(a)
Lavender kolorek ma cudny , moja dopiero w pączku . A trawy to napewno na dopingu masz )


Trawy dopiero ruszą po zapowiadanym na jutro deszczu... Bo sadzone jesienią miskanty ciagle nie moga ruszyć....
Ale mam dobr informacje widze, ze konwalnik fajnie idzie w gore. Czyżby moja glina, patelnia i duzo wody (zraszacze z trawnika) miały na niego dobry wpływ?

Sporo traw przesadzałam/porządkowaliśmy wiosna wiec pózniej startują ale licze na jesienny pokaz
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 23:20, 07 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Róże wiadomo - boskie Co do podjazdów to ciesze się, że mamy z Mamą oddzielny wjazd i każdy ma własny garaż

Idę jeszcze raz popatrzeć na róże i wracam do nauki!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Karabela 23:37, 07 cze 2015


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
U mnie Ascot ruszyła, jutro zrobię zdjęcia, moja faworytka z ciemnych.
____________________
Eksperymentarium
Rench 23:43, 07 cze 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Madzenka napisał(a)
Dzień bez Munstead Wood dniem straconym Wreszcie gracillimusy wyłążą... przeciez miały robić za tło....




Pięknie to wygląda
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
ZielonaAnia75 06:35, 08 cze 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Przepiękne Twoje róże. Ja kupowałam swoje głównie NN, teraz wiem, że to był błąd, było to przed Ogrodowiskiem, trzeba było się dokształcić w tym temacie i mieć różne odmiany a nie nie wiadomo co choć mimo, że NN to są piękne i booooosko pachną, pozdrawiam
____________________
ZielonaAnia75 06:56, 08 cze 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
A masz może różę wielokwiatową Flamingo, kupiłam ją kilka dni temu.
____________________
alinak 07:34, 08 cze 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Marzena przepiękna Munstead. w jesieni sosadzilam dwa Szekspiry ,ale widzę że w gąszczu bylin to róże kiepsko rosną to okropne zarloki nie lubią konkurencji
U mnie wszystko jeszcze w pąkach ale Edenka ma je wielkości piłeczki do ping - ponga
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Juzia 08:24, 08 cze 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38594
Madżen...a jakby Tradescant posadzić za Fairy???
Wywaliłabym wszystko z rabaty i zostawiła tylko róże.... bo już głupieję.

Na nowej różance mam cały dzień patelnię i boję się, że te purpury popali.
A tam gdzie Fairy jest trochę lżej....ale przy ścianie domu za to.

Jak myślisz?


Edit. pomyliłam nazwy. Cały czas mam w głowie Munstead i napisałam Munstead

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies