Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 21:49, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Juzia napisał(a)


Ok!
Obserwuj Ale najbardziej obserwuj te wyższe...żeby za Fairy się zmieściły


A na drugą różankę kupię coś w przyszłym roku.
Może wtedy będę wiedziała co chcę.


Obiecuje juz solennie relacje. Na czołówce żywszych wysuwają sie Falstaff, Tradescant, William, Darcey
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:50, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
atena35 napisał(a)
Macham, obrazkowego nie widzę.
Mam pytanie o róże. czy jeżeli chcemy jedną dużą na krzaku to trzeba obcinać boczne przyrosty?


Oj to chyba lepiej kupić wielkowiatową niz cokowiek obcinać?

Masz na mysli takie jak w kwiaciarniach sorzedają?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
makkasia 21:52, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Madżenie dziękuję za raporty różane i za obrazy z ogrodu. Jak piszesz, ze coś źle wygląda u Ciebie to utwierdza mnie to w przekonaniu,że mamy różne odbiory rzeczywistości. Jeszcze raz dziękuję za róże jak wiesz ja na swoje musze jeszcze poczekać.
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Madzenka 21:52, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Malgosik napisał(a)
Marzena trzeba pisać lub dzwonić do Spółek Wodnych, by oczyszczali rowy. W mojej okolicy reagują.

Dziewczyny a na te wszystkie grzyby to nie można zrobić jakiegoś preparatu z czosnku. Nie pomógłby? Bo ile można się polewać tą chemią.
Ja to zawsze jestem opryskana. Ostatnio śmierdzącą gnojówką z mniszka. Niestety prysznic i pralka poszły w ruch. Ale to chociaż naturalne


Małgosiu kiedy mam to robic? Jak wróce o 18 z pracy? Sorki to nie dla mnie. Pryskam gdy cos choruje, jak nie to nie ruszam. Profilaktyka w sezonie zbędna, tylko interwencyjnie dzialam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:57, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)


ze wzglądu na charakter forum odmelduję iż moje leniwe różyczki zaczynają spektakl (nie szukaj u siebie jeszcze nie odmeldowałam ... coś zrobiłam aparatowi migawka zamknęła się na amen i ani rusz ) ...

czy kofasz Kindla tak mocno jak ja ? ...

Miłoszewski ma niepowtarzalną aurę ... polecam Joannę Bator ... lubię wtopić się w jej słowa i proces myślenia (nie tylko z zachwytu, że innym myślenie wychodzi ) ...
warto wynorać ze starci "W pętli" Nicholasa Evansa ... ja poszłam za ciosem i sięgnęłam po "Nakarmić wilki" Nurowskiej ... tytułem trzymania się tematu ...


Co polecasz Bator bo znalzalm. 13 tytułów....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:58, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)



Uwielbiam Was czytać

ooo to ja muszę przemyśleć te panele


Ja teź
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:59, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mala_Mi napisał(a)

Mieszkam na wzgórzu.. jak mokro to mokro, jak sucho to sucho.
Dziś popołudnie podlewałam.. sucho. w wiejskości sucho na tyle, że pasowało lać...
Pasowała nam działka na dole, ale tam na łopatę już woda stoi. Po deszczach są pola ryżowe.. Ja kupowałam to mogłam wybierać, ale jak ktoś odziedziczył i kupić w innym miejscu nie ma jak (z różnych powodów).. to walczą jak Ty. Walczą bo chcą mieć ogród.. a nie tylko trawy na stanowiska mokre, a jak sucho to i zniosą suszę.. i spękaną ziemię jak na księżycu.
Z powodu gliny robię ogród już kilka lat.. po rabatce co roku. Ile wysiłku i kasy wsadziłam to tylko ja wiem.. a i tak jodły balsamiczne mi padają.. jesienią wymieniam na serby. A takie wielkie już były Będę 5 lat siedzieć na widoku sąsiadów.. firanek nie mam i mieć nie będę .
Ot dola ogrodnika. Czasami mam ochotę sprzedać to wszytko, kupić mieszkanie w bloku i mała działeczkę pracowniczą.. Będzie wszytko na tip top. Z drugiej strony gdzie posadzę moje chciejstwa. A wyjście z kawą poranną do ogrodu wartość bezcenna.. Co prawda udaje się raz na tydzień.. ale dobre i to..


Mozna uznać ze ja mam pole ryżowe wole glinę na wzgorzu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:00, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Atena i Ensata widzę Was oczami wyobrazni goło z kawą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:01, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Lojalna i Eee tam oraz Agatankwa z nudów narzekamy, bo pada i za duzo czasu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:03, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Margarete napisał(a)
Odrobiłam zaległe foty, i wiem że choroba rózana na pewno i mnie nadal trzymac bedzie, po ubiegłorocznych zakupach różanych : tajga, nostalgia i leoś... i teraz nadal mam ochote na kolejne, tym bardziej że nostalgia była uprzejma nie odbic.. tak wiec zwolniło sie miejsce po niej i teraz mysle co dołozyc do towarzystwa leosiowi.....posadziłam na jednej rabacie nostalgie własnie i leosia, podsadziłam lawendami i dołozyłam trawy kupione w ub. roku w Wojsławicach, trawy w bordowym odcieniu maja byc....co posadzic zamiast tej nostalgii padniętej, obok leosia....?
Z drugiej strony sąsiaduje z tym miejscem rząd fioletowych szałwii i proso rózgowate jako tło dla eden rose....sama nie wiem czy pójśc w tym wolnym miejscu w burgundy i podfioleciałe ciemne kolory czy raczej skontrastowac róz leosia jakims bladawcem....a ty co radzisz...trudna decyzja szczególnie że ogród mały, rabata wąska ale bardzo słoneczne i ciepłe miejsce...

p.s. twoje kompozycje i różane i trawiaste bosssskie jak zwykle


Małgosiu ja jestem zawsze pełna podziwu dla Twoich wpisow i nadrabiania zaległosci.
Testuje połączenie Leosia z bladawcami a z drugiej strony z purpura Williama. Zdam raport , ktory wariant lepszy.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies