Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

atena35 07:37, 09 cze 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Właśnie, wyjście z kawą w piżamie - warte zachodu
____________________
Ogród Tosi
Ensata 08:28, 09 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Pszczółka Nawet tu na forum specjalisci każą łączyć środki, czasami nawet trzy. Mazan podawał

Marzena Mała Mi dobrze napisała, można zmienić, wynieść się do bloku. Ale ja sobie tego nie wyobrażam. Nie ma działek idealnych, zycie to sztuka kompromisu. A natura juz go uczy najbardziej
____________________
W kolorze blue
Ensata 08:29, 09 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Ja do ogrodu wychodzę na "spiąco" prawie goła, z kawą na bosaka. Przez sen karmię ryby i robię obchód
____________________
W kolorze blue
lojalna_ 08:38, 09 cze 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Dylematy kto ich nie ma ....... Nic mi tam nie wymyslac tylko siedziec na tyłkach harowac i kawe nago pic
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ensata 08:43, 09 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
lojalna_ napisał(a)
Dylematy kto ich nie ma ....... Nic mi tam nie wymyslac tylko siedziec na tyłkach harowac i kawe nago pic
Głos rozsądku przemówił. jak się człowiek do roboty zabierze, poplewi, rabatę zmieni, to mu od razu dyrdymały z głowy wychodzą
____________________
W kolorze blue
Milka 15:16, 09 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzenko, czy zapach róż czuć już z odległości?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 16:52, 09 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Odrobiłam zaległe foty, i wiem że choroba rózana na pewno i mnie nadal trzymac bedzie, po ubiegłorocznych zakupach różanych : tajga, nostalgia i leoś... i teraz nadal mam ochote na kolejne, tym bardziej że nostalgia była uprzejma nie odbic.. tak wiec zwolniło sie miejsce po niej i teraz mysle co dołozyc do towarzystwa leosiowi.....posadziłam na jednej rabacie nostalgie własnie i leosia, podsadziłam lawendami i dołozyłam trawy kupione w ub. roku w Wojsławicach, trawy w bordowym odcieniu maja byc....co posadzic zamiast tej nostalgii padniętej, obok leosia....?
Z drugiej strony sąsiaduje z tym miejscem rząd fioletowych szałwii i proso rózgowate jako tło dla eden rose....sama nie wiem czy pójśc w tym wolnym miejscu w burgundy i podfioleciałe ciemne kolory czy raczej skontrastowac róz leosia jakims bladawcem....a ty co radzisz...trudna decyzja szczególnie że ogród mały, rabata wąska ale bardzo słoneczne i ciepłe miejsce...

p.s. twoje kompozycje i różane i trawiaste bosssskie jak zwykle
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
agatanowa 17:30, 09 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Ensata napisał(a)
Głos rozsądku przemówił. jak się człowiek do roboty zabierze, poplewi, rabatę zmieni, to mu od razu dyrdymały z głowy wychodzą


eee, wlasnie jak sie narobi, to wtedy glpoty o likwidacji do glowy przychodza, zwlaszcza, jak "obcy" do ogrodu zawitaja i w tym pomoga

____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 17:36, 09 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Madzenka napisał(a)
Kolejny powojnik, który rok temu cierpiał na choroby grzybowe, upierdutany przy samej ziemi wyrósł i zakwitł... Taki los spotkał wszytskie powoajniki w moim ogrodzie i wszystkie pięknie odbiły i przeczą teorii dot wysokiści ich cięcia... i tego, ze nisko przycięte nie zakwitną pełnym kwiatem....


Ostrózki chyba musze ich dokupić bo ta sielskośc z różami mi odpowiada





no i cud-malina!
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Madzenka 21:47, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Milka napisał(a)
Marzenko, czy zapach róż czuć już z odległości?


Oj tak już w ciepłe wieczory czuć , przy tej ilości kwitnacych róż czuc
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies