Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Prawie - jak ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Prawie - jak ogród

Ala106 08:24, 26 sty 2015


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 685
O, widzę, że nie tylko ja miałam postanowienie o ujawnieniu się . Witaj Beatko. Fajna rabata. Ja też coraz bardziej napalam się na trawy. Chyba wysieję sobie coś niecoś . Ja też odkąd trafiłam na Ogrodowisko, to wpadłam w szał przesadzania itp. co kontynuuję zapamiętale i w końcu trochę pokazuję. Myślę, że uchwyciłaś sens Danusiowej pracy. To dzięki niej, nasze ogrody stają się takie piękne. Super sprawa.
____________________
Renata :-) Ogród na górce w zakolu wiślanym, Moje domowe - storczyki (phalaenopsis)
szemusia 20:24, 26 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Ala106 napisał(a)
O, widzę, że nie tylko ja miałam postanowienie o ujawnieniu się . Witaj Beatko. Fajna rabata. Ja też coraz bardziej napalam się na trawy. Chyba wysieję sobie coś niecoś . Ja też odkąd trafiłam na Ogrodowisko, to wpadłam w szał przesadzania itp. co kontynuuję zapamiętale i w końcu trochę pokazuję. Myślę, że uchwyciłaś sens Danusiowej pracy. To dzięki niej, nasze ogrody stają się takie piękne. Super sprawa.


Trawy - szczerze polecam. Ja w zeszłym roku wysiałam stipę i kostrzewę, wzeszło tyle, że po znajomych rozdawałam . TO naprawdę nic trudnego. Natomiast miskanty kupiłam.
Ogrodowisko rzeczywiście wciąga, a co najważniejsze niesamowicie wzbogaca naszą wiedzę o roślinach
Pozdrawiam
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Olili 15:47, 27 sty 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Witam Cię Beatko oficjalnie
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
szemusia 15:52, 27 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Ooo, jesteś Iza
Super. Więc trochę buszujesz po forum
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Ala106 15:53, 27 sty 2015


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 685
szemusia napisał(a)


Trawy - szczerze polecam. Ja w zeszłym roku wysiałam stipę i kostrzewę, wzeszło tyle, że po znajomych rozdawałam . TO naprawdę nic trudnego. Natomiast miskanty kupiłam.
Ogrodowisko rzeczywiście wciąga, a co najważniejsze niesamowicie wzbogaca naszą wiedzę o roślinach
Pozdrawiam


No ja właśnie myślę o tych dwóch, czyli o stipie i kostrzewie. Też chyba wysieję. Może mi urosną .
____________________
Renata :-) Ogród na górce w zakolu wiślanym, Moje domowe - storczyki (phalaenopsis)
szemusia 16:03, 27 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Ala106 napisał(a)


No ja właśnie myślę o tych dwóch, czyli o stipie i kostrzewie. Też chyba wysieję. Może mi urosną .


Urosną, urosną... To łatwe w uprawie roślinki Próbowałam je też uprawiac w donicach, ale jednak "na wolności" lepiej rosną
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
szemusia 20:04, 28 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Ponieważ u mnie ni to zima, ni to wiosna postanowiłam powspominać letne widoki.
Mój taras w zielonej odsłonie...

____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Kacha123 20:43, 28 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Tęskno mi do wiosny, to chociaż sobię popatrzę na kwiatki u Ciebie.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
JoannA 21:15, 28 sty 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Taras w zielonej odsłonie bardzo mi się podoba. Kwiaty piekne zadbane, widać tu dobrą ręk ogrodniczki.
Prosimy o więcej fotek bo napewno gdzieś je tam skrywasz
Beatko...ślimak sie zakradł na tarasik
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Ewkakonewka 21:28, 28 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Witam się Pokazuj dalej, fajne zmiany już zaczęłaś
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies