Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Prawie - jak ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Prawie - jak ogród

Iwk4 22:06, 28 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Beatko, ten taras jest na dole, czy u góry?
____________________
Ogródek Iwony II
Agania 12:43, 29 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj Beatko, podziwiam twoje zmiany w ogrodzie, rabata ze stipą bardzo mi się podoba, masz rękę do hodowli z nasionek, moja aż takich rozmiarów nie osiągnęła, ale mam nadzieję, że przezimuje:

Zima w końcu do Ciebie dotarła

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
szemusia 17:36, 29 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Kacha123 napisał(a)
Tęskno mi do wiosny, to chociaż sobię popatrzę na kwiatki u Ciebie.


Lubię kwiatki, te doniczkowe również. Ale - tylko na dworze. W domu mam storczyki - sztuk 3, i szeflerę - sztuk 1. Szeflera od wczesnej wiosny zmienia miejscówkę i ląduje na dworze
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
szemusia 17:38, 29 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
JoannA napisał(a)
Taras w zielonej odsłonie bardzo mi się podoba. Kwiaty piekne zadbane, widać tu dobrą ręk ogrodniczki.
Prosimy o więcej fotek bo napewno gdzieś je tam skrywasz
Beatko...ślimak sie zakradł na tarasik
pozdrawiam


Ale spotrzegawcza jesteś Joasiu
Fotek niestety jak na lekarstwo i w dodatku kiepskiej jakości. Obiecuję, że się poprawię, jak już będzie co focić
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
szemusia 17:41, 29 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Ewkakonewka napisał(a)
Witam się Pokazuj dalej, fajne zmiany już zaczęłaś


Witaj, Ewa
Lubię pracę w ogrodzie, a dzięki ogrodowisku wreszcie wiem, jak te zmiany wprowadzać, by były na plus. Przynajmniej staram się, by tak było
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
szemusia 17:44, 29 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Iwk4 napisał(a)
Beatko, ten taras jest na dole, czy u góry?


Iwonko, taras jest trochę wyżej. Już widzę, że tutułując zdjęcia mogłam wprowadzic w błąd
Do domku wchodzę po kilku stopniach, mam tam też taras, na którym latem uwielbiam pić kawkę Już nie mogę sie doczekać tych ciepłych dni...
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Mala_Mi 17:45, 29 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Niestety gałązki bonzaja zarastaja i trzeba wycinać. Ja co przechodze to cos uskubie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
szemusia 17:52, 29 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Agania napisał(a)
Witaj Beatko, podziwiam twoje zmiany w ogrodzie, rabata ze stipą bardzo mi się podoba, masz rękę do hodowli z nasionek, moja aż takich rozmiarów nie osiągnęła, ale mam nadzieję, że przezimuje:

Zima w końcu do Ciebie dotarła



Miło mi Agatko witać Cię w moim wątku
Stipę siałam pierwszy raz U forumowych koleżanek osiągnęła większe rozmiary, ale ja cieszę się, że mój debiut w ogóle raczył wyrosnąć . W tym roku już posiałam
Ale masz rację, przy takiej zimie jest nadzieja, że przetrwają te zeszloroczne
Pozdrawiam
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
szemusia 17:53, 29 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Mala_Mi napisał(a)
Niestety gałązki bonzaja zarastaja i trzeba wycinać. Ja co przechodze to cos uskubie.


Dzięki Aniu za szybką odpowiedź - i to u mnie. Czyli trzeba jednak skubać...
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Iwk4 18:14, 29 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
szemusia napisał(a)


Ale spotrzegawcza jesteś Joasiu
Fotek niestety jak na lekarstwo i w dodatku kiepskiej jakości. Obiecuję, że się poprawię, jak już będzie co focić

Fotki cykaj, dużo, nawet te robocze. Ja dopiero na zdjęciach odkrywałam wady moich nasadzeń.
Na zdjęciach widać więcej błędów.
To dobrze.
Poza tym można potem porównać zmiany w przyrostach, jak u Małej Mi
I jeszcze jedną rzecz dziś odkryłam: fotki umieszczam w folderach oznaczonych miesiącami w katalogu głównym: Rok...
Dziś szukałam zdjęć szałwii. Łatwo mi było ustalić okres jej kwitnięcia.
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies