Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

amelia_b 07:39, 08 paź 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
MirellaB napisał(a)

Anka, no to też masz dobrze Ja ciągle słyszę "znowu coś kupujesz, po co?"
skąd ja to znamja jak kupiłam rozplenice to tez się rzucił że pieniądze wydaje na jakieś bzdety i że chyba będziemy tą trawę w zimę jeść
____________________
Pogubiłam się po drodze
Filemon24 07:52, 08 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
U mnie to raczej przedogródka nie ma bo większość 52 arowej działki jest przed domem, więc nie wiem jak to nazwać ale też będę usilnie mużdżyć jak rozplanować rabatki przy domu żeby nabrały wyglądu.
Ja tam się nikomu nie tłumacze z zakupowanych roślin hehe. Trzeba sadzić i tyle w dodatku moja rodzina jest tak spostrzegawcza że chyba musiałabym wykarczować pół działki żeby się zorientowali.
Mój chłopak jak jest ze mną w ogrodniczym to jak mu się coś spodoba to sam mi kupuje,nawet wynajduje mi sklepy ogrodnicze
____________________
Iwk4 08:01, 08 paź 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Uśmiałam się z Ewy historyjki
Pozdrawiam porannie.
____________________
Ogródek Iwony II
Borbetka 08:23, 08 paź 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
To na forum mamy Panów wyjątków .
____________________
borówcowy wizytowka
Warmia 09:02, 08 paź 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Historia Ewci super Mój M lubi sadzić, kopać, przesadzać, dosadzać i tylko się uśmiecha jak słyszy moje pomysły i widzi kolejne zakupione roślinki. Stwierdzam, że mój M to niesamowity wyjątek na tym forum.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Malgosik 10:04, 08 paź 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
eMom się czka od tych Waszych pogaduszek
____________________
Ogród na glinie
ewa004 15:36, 08 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Oj ja tez przechodziłam ogromną walkę z Emusiem
Wszystko przemycałam ,kwiaty ,ziemie, korę i zawsze miałam pecha że wpadłam na niego.
Ile było kłótni ,ale nie odpuszczałam .
Dziewczyny mówiły przejdzie mu ,jak zobaczy efekty .
I wiecie co ...po trzech latach mu przeszło
JUz się nie kłóci jak widzi że znowu coś kupiłam ,a ja jak kupię to już nie chowam przed nim .
Jeszcze jedno zło tylko zostało które muszę robić ,cyganić co do ceny bo tego to juz by chyba nie zrozumiał
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Edit 17:41, 08 paź 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Mirellko, gdzie Ty jesteś? Ciebie nie ma a tu takie pogaduchy o eMusiach
Wypowiedziałam się to teraz ogrodowe pytanie będzie...
Czy na przedogródek zapkanowałaś jakieś drzewka może? Nie chodzi mi o nazwę tylko czy w ogóle tam będą?
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
wietrzyk 19:00, 08 paź 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Ależ rozmowa na tematy emusiów się wywiązały
Mój oprowadza znajomych po ogrodzie i pękając z dumy opowiada, to wszystko moja zdolna żona robi... Albo leży na trawie i mówi, nasz ogród jest najładniejszy ze wszystkich jakie widziałem... Hi hi
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
MirellaB 19:08, 08 paź 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Dziewczyny, ale się naśmiałam z Waszych opowieści o eMach Ale jaja z tymi chłopami No cóż, ale bez nich by było smutno.

Wczoraj i dzisiaj kupiłam rośliny, a mój eM nic nie powiedział - robi postępy, może forum po kryjomu podczytuje hi hi
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies