Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czasem słońce czasem deszcz

Pokaż wątki Pokaż posty

Czasem słońce czasem deszcz

polinka 07:22, 01 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Jesteś pierwszą osobą do której dzisiaj zaglądam i proszę a tu temat dla mnie...Siakowa zapytała mnie czy myślę o cebulowych! Leżą cebulki w garażu ale mam ochotę je wyrzucić, nie mam chęci do myślenia gdzie je posadzić, jak skomponować aby fajnie wyglądały na wiosnę...
Ewka, u mnie też brak zdolności komponowania, zestawiania roślin W części gospodarczej tak rozplanowałam, że rabata teraz straszy...

Jedziesz na urlop? Kilka dni bez ogrodu dobrze robią Można zatęsknić a po powrocie zrobić wielkie WOW
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Astrantia 11:05, 01 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 159
Kuba napisał(a)


a wiesz na czym polega ten kryzys, chyba nie z tego że mam kompleks gorszego ogrodu, tylko z tego że nie czuję tego komponowania roślin, nie mam swoich pomysłów, potrzebuję gotowców, nie mam tego w głowie a chciałabym...
poza tym kończy mi się przestrzeń, a gdzie jeszcze dać róże, więcej traw,a może małe oczko, warzywnik dla liliputów, na nic nie mam miejsca...


Zaglądam Ewo do Ciebie Taki kryzys to chyba niejednego dopada, choć jak spojrzałam na Twój ogród to właśnie miałam wrażenie że jest duży... Ja też mam takie miejsca, na które nie mam pomysłu, pod robinią wczoraj wycięłam zdziczałą różę, muszę ją wykarczować bo już duża, tylko nie wiem co zamiast, bo mi za dużo roślin się podoba Z każdej wyprawy do szkółki czy na targi muszę przywieźć jakąś roślinę do swojego ogrodu, a miejsca niestety coraz mniej...
Może zrób sobie "mapę marzeń ogrodu" i po prostu na karton przyklejaj wycinki z ciekawymi kompozycjami, roślinami i jak zapełni się pomysłami to rozwiązanie się nasunie
____________________
Zmiany przychodzą tylko wtedy, gdy ruszamy pod wiatr swoich nawyków... Kasia: witam-wszystkich-ogrodomaniakow ; 1-2-3-ogrod-start
Kuba 18:15, 01 sie 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Kochani, niestety choroba w rodzinie zweryfikowała priorytety tak że ogród znalazł się daleko w tyle. Musimy zebrać siły żeby ją pokonać. Dzisiaj męczę się strasznie z tą wiadomością tym bardziej że muszę czekać do poniedziałku żeby zacząć działać.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, odezwę się w lepszym czasie
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kacha123 18:17, 01 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ewcia, trzymaj się. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
rzulieta 21:37, 01 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
No to siły wiele !!!
____________________
Ogródek Niny
AlKa 22:39, 01 sie 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Przesyłam dobre fluidy i trzymam kciuki, aby wszystko ułożyło się dobrze.
____________________
pora na zmiany
bozga 22:42, 01 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Też trzymam kciuki
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
babka 23:23, 01 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Trzymaj się
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Karol99 23:36, 01 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Trzymam kciuki! Oby wszystko się dobrze ułożyło.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
inag 00:27, 02 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Ja również trzynam kciuki za pomyślny obrót sprawy! Będzie dobrze!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies