Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 20:28, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Makao_J napisał(a)

Ja też uwielbiam chodzić po te wyprawki. Kręcą mnie te "bibeloty" jak Ciebie.
choć tyle mamy z tego
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:31, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Rojodziejowa napisał(a)


Asia a on z tych mało wymagających ten ginnala? Ja to mam trochę gliniasto, więc nie wiem czy by mu to służyło... Jeszcze mi po głowie chodzi jabloń Ola, ale to na 100% omijałaś szerokim łukiem, bo na różowo kwitnie

A te drzewka tak sadzone kilka w jednym miejscu to fajny pomysł. Każde można tak upchnąć?

Klona ginnala ma np Malkul i to wlasnie na glinie.on to raczej nawet mniej wymagajacy od ss. Polecala mi go Magnolia (pewnie znasz) i gdyby nie to ze nie znalazlam go w odpowiednim rozmiarze i pokroju i cenie to bym go miala.choc jednego i tak planuje tyle ze u mnie niedaleko ladne okazy byly za 260 zl.a przy 5 sztukach to juz trochę.

Jak na rozowo to omijalam

Czy kazde? Raczej nie bo np wisnia kulista slabo by w takim zestawieniu wygladala ale graby,brzozy tak sie robi.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:32, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
A to dlatego że za naszych czasów szkolnych nie było takiego wyboru, miałyśmy to co było i się człowiek z tego cieszył. Ja też lubię takie zakupy
obok przedszkola mam ksiegarnie gdzie sprzedaje Pani starsza ode mnie o pokolenie.sama mi kiedys mowila ze teraz ma taka radosc ze nie ma jedynie samych szarych zeszytow
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:33, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Rojodziejowa napisał(a)
Pamiętam, że sąsiad nam piórniki z wyposażeniem przywoził, ale był wypas! Szacun na dzielni
czyli mieszkalas w miescie.to i tak lepiej
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:34, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Mixtoorka napisał(a)


Eh, tak to zazwyczaj z tymi fajnymi rzeczami jest
ja sobie mowie ze mam dobry gust
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:34, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Juzia napisał(a)


Hehehe... no coś w tym stylu
a ja myslalam ze jestem osamotniona
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Rojodziejowa 20:36, 28 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8463
amelia_b napisał(a)
Nie wiem czemu,ale mi przybory szkolne przynosił zawsze św Mikołaj, to chyba w ramach uzupełnienia po pierwszym półroczu,ja tak sobie czasem myślę że mnie to by syn zlinczował jak by w prezencie przybory dostał, a ja się jak głupia cieszyłam z pomarańczy i kredek bambino


Nooo pomarańcze na święta! Tez się tak z wszystkiego cieszyłam W sumie tak mi zostało, że z pierdół mam radochę
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
nawigatorka 20:37, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
Nie wiem czemu,ale mi przybory szkolne przynosił zawsze św Mikołaj, to chyba w ramach uzupełnienia po pierwszym półroczu,ja tak sobie czasem myślę że mnie to by syn zlinczował jak by w prezencie przybory dostał, a ja się jak głupia cieszyłam z pomarańczy i kredek bambino
i 12 plakatowek.tez na swieta kiedys dostalam.pamietam
Moja starsza ostatnio strasznie chciala iść do ksiegarni po jakiz notes z patyczkiem do kolorowego czegos...wogole nie wiedzialam o co jej chodzi.a pani w sjlepie po dwoch jej slowach kumala.takie cuda teraz sa.a chodzilo jej o to.swoja droga fajne tylko balagani.
http://jaropap.home.pl/sklep2806.png
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:37, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Rojodziejowa napisał(a)


Nooo pomarańcze na święta! Tez się tak z wszystkiego cieszyłam W sumie tak mi zostało, że z pierdół mam radochę
wiecie co.gadamy jak skamieliny
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Rojodziejowa 20:38, 28 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8463
nawigatorka napisał(a)

Czy kazde? Raczej nie bo np wisnia kulista slabo by w takim zestawieniu wygladala ale graby,brzozy tak sie robi.


Haha no wiesz, nie posadziłabyś sobie trzech kulek w jednej dziurce? No nie mów
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies