Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Makao_J 21:50, 28 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
nawigatorka napisał(a)
choć tyle mamy z tego

No. Tylko mi jeszcze ciężko jest się z tymi bibelotami rozstawać jak muszę dać młodym Bo one takie fajne są - te pierdoły - a oni je zmarnują na jakieś bzdety.
Porażka. Co ze mnie za matka? Spełniająca dziecięce marzenia - chyba

Nasze dzieci nie będą się cieszyły takimi drobiazgami w przyszłości
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Juzia 21:55, 28 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
Ja zawsze się cieszyłam z nowej gumki do ścierania.
Dwukolorowe, kolorowe, pachnące w różnych kształtach....a ja lubiłam takie białe Staedler czy jakoś tak

I kredki musiałam mieć odpowiednio ułożone w piórniku...kolorami...
Zresztą moja młoda też ma takiego fizia



____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
wrobelki 22:00, 28 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Tak wybiera, ale pół roku urabiałam i teraz z postaciami z bajek mówi że dziecinne są i ona chce taki dla starszych "czytaj" pokazałam co jest dla starszych fajne bo się nie znudzi
Z tym plecakiem u mnie też jest tak że do szkoły ja nosiłam w drugą stronę też ktoś dorosły ona tylko na piętro w szkole
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
nawigatorka 22:03, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Makao_J napisał(a)

No. Tylko mi jeszcze ciężko jest się z tymi bibelotami rozstawać jak muszę dać młodym Bo one takie fajne są - te pierdoły - a oni je zmarnują na jakieś bzdety.
Porażka. Co ze mnie za matka? Spełniająca dziecięce marzenia - chyba

Nasze dzieci nie będą się cieszyły takimi drobiazgami w przyszłości
ja za to zbieram wszystko z podlogi.no czasem jakis ołówek podbieram
Znajda inne radosci mam nadzieje.cieszmy sie ich swiat tak kolorowy i roznorodny jest.a pomarancze.caly rok
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:04, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Juzia napisał(a)
Ja zawsze się cieszyłam z nowej gumki do ścierania.
Dwukolorowe, kolorowe, pachnące w różnych kształtach....a ja lubiłam takie białe Staedler czy jakoś tak

I kredki musiałam mieć odpowiednio ułożone w piórniku...kolorami...
Zresztą moja młoda też ma takiego fizia



jednoa to nawet podobno dlugopis scierala.albo inaczej robila dziury w kartce oj tez musialam miec ulozone.choc Ciebie juzia bym nie podejrzewala
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:05, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
wrobelki napisał(a)
Tak wybiera, ale pół roku urabiałam i teraz z postaciami z bajek mówi że dziecinne są i ona chce taki dla starszych "czytaj" pokazałam co jest dla starszych fajne bo się nie znudzi
Z tym plecakiem u mnie też jest tak że do szkoły ja nosiłam w drugą stronę też ktoś dorosły ona tylko na piętro w szkole
to kiedy ten etap madrosci u dzieci przychodzi?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Juzia 22:13, 28 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
nawigatorka napisał(a)
jednoa to nawet podobno dlugopis scierala.albo inaczej robila dziury w kartce oj tez musialam miec ulozone.choc Ciebie juzia bym nie podejrzewala


Mnie nie??? Dlaczego?

Zeszyty zawsze miałam równo ułożone..... na książkach....bo musi być od największego do najmniejszego.
Piórnik prostopadle. W piórniku wszystko ma swoje miejsce. Kredki i mazaki kolorami.

W domu też wszystko musi mieć swoje miejsce. Często chodzę i poprawiam deskę do krojenia, bo krzywo; kocyk, bo się róg zagiął; wazonik stoi nie w takiej odległości od świecznika; kwiatek ma liść nie w tę stronę...

Na szczęście powoli z tego wyrastam i czasem nawet zlew brudem zarasta
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
amelia_b 22:15, 28 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
to kiedy ten etap madrosci u dzieci przychodzi?
7-9 lat
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 22:15, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Juzia napisał(a)


Mnie nie??? Dlaczego?

Zeszyty zawsze miałam równo ułożone..... na książkach....bo musi być od największego do najmniejszego.
Piórnik prostopadle. W piórniku wszystko ma swoje miejsce. Kredki i mazaki kolorami.

W domu też wszystko musi mieć swoje miejsce. Często chodzę i poprawiam deskę do krojenia, bo krzywo; kocyk, bo się róg zagiął; wazonik stoi nie w takiej odległości od świecznika; kwiatek ma liść nie w tę stronę...

Na szczęście powoli z tego wyrastam i czasem nawet zlew brudem zarasta
serio?jakas taka wolnomysliceielka mi sie wydawalas i mi to nie pasowalo ale to szacun bo ja tez z tych ułożonych choc dzieci mnie z tego skutecznie wyleczyly
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:16, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
7-9 lat
niedozyje
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies