Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Lifting starego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Lifting starego ogródka

Ludwika 07:45, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
I na koniec kilka przyjemniejszych kadrów z ogrodu mojego i mamy

____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 07:50, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Magnolia Suzan, ładnie pachnie

I moi pomocnicy

____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
malgorzata_s 08:12, 15 kwi 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Czekam na dokończenie prac w zakątku japońskim Już wiem, że będzie pięknie.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Luki 08:21, 15 kwi 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ludwiko jak już zdecydowałaś się na matę pod żwirek to wytnij chociaż pół metrowe kółko wokół pnia tuji by korzenie mogły oddychać spod tego plastiku.

Chwastami się nie przejmuj bo nie widać, u mnie tak gęsto, że nawet z daleka je widać, a trawnik masz piękny, magnolia cudna
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Ludwika 08:23, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Luki napisał(a)
Ludwiko jak już zdecydowałaś się na matę pod żwirek to wytnij chociaż pół metrowe kółko wokół pnia tuji by korzenie mogły oddychać spod tego plastiku.


Oczywiście, taki mam plan Narazie jest położone tymczasowo, żebym nie musiała drugi raz odchwaszczać tego obszatu zanim mi mąż obrzeży nie zrobi i nie będziemy mogli dalej iść z robotą
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
iwka 09:20, 15 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Jak ładnie już Was trawka taka zieloniutka Zauroczył mnie ten malutki klonik, cudny

co do maty to miałam taką samą pod kamykami i dla mnie ona była jakaś śliska, cały czas te kamyki pod stopami się suwały. Wymieniłam na taką białą, jak okrywa się rośliny i jest super
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
ewa004 09:51, 15 kwi 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Limki sie przyjmą na bank ,ja wszystkie tak ukorzeniam .
Jak tnę na wiosnę to przy ziemi kilka dłuższych zostawiam żeby przysypać i na drugi rok już wykopuję .
W tym roku koło 10 sadzonek miałam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Ludwika 10:29, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
ewa004 napisał(a)
Limki sie przyjmą na bank ,ja wszystkie tak ukorzeniam .
Jak tnę na wiosnę to przy ziemi kilka dłuższych zostawiam żeby przysypać i na drugi rok już wykopuję .
W tym roku koło 10 sadzonek miałam


Super! Mam nadzieję, że jesteś dobrym prorokiem Bo jak za ok. 3-4 lata będziemy się zabierali za ogród za domem, to będą mi potrzebne większe ilości Wsadziłam też do ziemi kilka patyczków z cięcia, ale tu raczej nie wróżę sobie sukcesów, bo w zeszłym roku na kilkadziesiąt sadzonek bukszpanów i trzemielin wyżyła aż jedna
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Gocha 12:02, 15 kwi 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ludwiko pięknie się robi w Twoim ogrodzie a ta trawka zieloniutka po prostu cudowna. Bardzo jestem ciekawa tego zakątka japońskiego- będę na niego czekała
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
mikami 12:04, 15 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Wiosna u Ciebie piękna i kolorowa do tego wspaniali pomocnicy ,bardzo podoba mi się Twoja huśtawka z czego jest zrobiona chodzi mi o stelaż to drewno czy metal
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies