Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na początku jest chaos

Pokaż wątki Pokaż posty

Na początku jest chaos

Linka 07:42, 18 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Marta napisał(a)
Śliczna bielona skrzyneczka, a ogród też pięknie się prezentuje, mimo tej nieszczęsnej trawy- szczerze współczuję. Podglądam Wasze wypowiedzi nt. bielenia i chyba też się zabiorę za to Pozdrawiam


Witaj Marto Dziękuję za miłe słowa z rana Ta trawa to koszmar w tym sezonie, ciągle pada i mokro wszędzie, ciężko ruszyć do przodu z robotą . Dziś już widzę słońce to jest nadzieja .....
Pozdrowienia
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Marta 07:48, 18 maj 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
U Ciebie mokro, a u mnie tylko trochę pokropiło i koniec, tak źle i tak niedobrze... przynajmniej trochę słońce wychodzi, bo było szro i ponuro.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
nika 10:27, 18 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
To trzymam kciuki za dobrą pogodę, byś już niedługo mogła cieszyć się pięknym trawnikiem
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
justi 12:05, 25 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Linko dzięki za odwiedziny. Widziałaś u mnie takie drewniane kwietniki? Jak myślisz czy bielone by pasowały czy lepiej pod kolor mebli ogrodowych olejować? Ja myślę że chyba olejować, ale bielone rzeczy też mi się podobają, dylematy kobiety
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Linka 12:17, 25 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
justi napisał(a)
Linko dzięki za odwiedziny. Widziałaś u mnie takie drewniane kwietniki? Jak myślisz czy bielone by pasowały czy lepiej pod kolor mebli ogrodowych olejować? Ja myślę że chyba olejować, ale bielone rzeczy też mi się podobają, dylematy kobiety


O dylematach nie mów, bo ja w tej konkurencji jestem mistrzynią świata

____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Ana 15:09, 25 maj 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
i ja i ja! Zanim się na coś zdecyduję to rozważam dluuugo
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
monitka 20:35, 25 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
oj, w te klocki to i ja jestem dobra
no proszę, ile nas łączy
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Linka 21:01, 25 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
monitka napisał(a)
oj, w te klocki to i ja jestem dobra
no proszę, ile nas łączy


A macie tak np. na zakupach że nie możecie same podjąc decyzji i dokonać wyboru np. ubrania, torebki, koloru????
Ja to potrafie stac tak i dumać, dumać, rozkminiać na wszystkie strony , czasem radzę się sprzedawcy albo wysyłam mms z foto do kogoś z prośbą o doradę ......... masakra.......... już nie wspomne wyboru Miscant Variegatus czy Morning Light
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
monitka 21:10, 25 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Linka ale czemu ty o mnie piszesz, co??? sprzedawcy jeszcze sie nie radzę i fotek nie wysyłam więc na ogół odchodzę z kwitkiem bo nie mogę się zdecydować...
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Linka 21:42, 25 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
monitka napisał(a)
Linka ale czemu ty o mnie piszesz, co??? sprzedawcy jeszcze sie nie radzę i fotek nie wysyłam więc na ogół odchodzę z kwitkiem bo nie mogę się zdecydować...


No to wobec tego tytuł mistrzowski mam niezagrożony
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies