Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na początku jest chaos

Pokaż wątki Pokaż posty

Na początku jest chaos

KasiaWB 23:07, 27 maj 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
już mi nie pokazuj tego zawijaska bo spać nie będę mogła piękny
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Linka 23:07, 27 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Lawenduchny jeszcze w powijakach

____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Linka 23:09, 27 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Tyle na dziś uciekam lulu

____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
nika 10:45, 28 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Zawijasek bukszpanowy... no mistrzostwo świata!
A własnoręcznie wychodowane kulki... booooskie!

Ja też nie mam powiadomień... buuuuuu
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Linka 11:08, 28 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
kaisog1 napisał(a)
Ależ pieknie i kolorowo. Ta obwódka z host powaliła mnie na kolana Czy one rosną w słońcu?


Tak Gosiu, większą część dnia jest słońce na rabacie z hostami, od samego rana je dogrzewa, cień mają jak słóńce obniży się za tuje. Jak zauważyłam nic sobie z tego nie robią, gorzej radzą sobie za to ze ślimakami
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Ana 12:07, 28 maj 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Agatko, chłonę widoki jak gąbka Ucieszyła mnie wiadomość, że hosty sobie radzą w słońcu, może zagęszczę nimi moje biedne wrzosowisko...

A powiedz mi karmisz czymś swoją tojeść? Jest na słonku czy raczej w cieniu? Często podlewasz?
Moja po zimie jest brzydka i słabo się rozrasta W porównaniu do Twojej to nadaje się raczej do wyrzucenia...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
kasiula79 22:30, 28 maj 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Matko jaki piękny jest Twój ogród (nawet bez trawnika )
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Ania 16:30, 29 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680



Jaka to odmiana jałowca? Ja mam chyba takie same i w tym roku mi chorują, zamierają pędy. Mam spore okazy i żal mi ich, czy swoje pryskasz?
A ogród piękny, te hosty, żurawki cudo i domek jak z bajki bardzo mi się podoba
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Linka 22:56, 29 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Ana napisał(a)
Agatko, chłonę widoki jak gąbka Ucieszyła mnie wiadomość, że hosty sobie radzą w słońcu, może zagęszczę nimi moje biedne wrzosowisko...

A powiedz mi karmisz czymś swoją tojeść? Jest na słonku czy raczej w cieniu? Często podlewasz?
Moja po zimie jest brzydka i słabo się rozrasta W porównaniu do Twojej to nadaje się raczej do wyrzucenia...


Ana, moja tojeść po zimie też była okropna, szybko jakoś sie zregenerowała i ruszyła jak szalona ..... rośnie w pełnym słońcu cały dzień, dodatkowo do ścian słońce okrutnie praży i nawet wiaterek nie powiewa tam więc radzi sobie, inna sprawa, że ma mokro prawie zawsze, powyżej na schodach mam donice które podlewam nawet dwa razy dziennie i woda się przelewa na dół na tojeść a dodatkowo parkuję często na niej węża kiedy podlewam a muszę np. konewkę opróżnić
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Linka 23:03, 29 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Ania napisał(a)



Jaka to odmiana jałowca? Ja mam chyba takie same i w tym roku mi chorują, zamierają pędy. Mam spore okazy i żal mi ich, czy swoje pryskasz?
A ogród piękny, te hosty, żurawki cudo i domek jak z bajki bardzo mi się podoba


Aniu witaj
Jałowce to Blue Arrow, nie jestem do końca z nich zadowolona, podsychają dołem i muszę maskować i mają wiotkie gałązki któe przy większym wietrze czy burzy naginają się do ziemi i lubią tak pozostać, ostatnio nawet jedna taką wyciełam bo nie chciała powrócić do pionu i odstawała ciągle,........
odpukać ..puk...puk.....puk nie chorowały jakoś szczególnie, są pryskane co sezon, akurat mąż dziś robił oprysk Talstarem
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies