Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 11:53, 18 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Haniu, no to ja już nie wiem Powiedzmy, że mam derenia Kupiłam pod brzozy, więc bez różnicy chyba który będzie dobrze wyglądał

Natka
, no te tuje to mnie strasznie zaskoczyły swoją ceną Rozchodnika oczywiście podzielę, zawsze kupuję jednego lub dwa z danej odmiany i sadzonkuję

Asia
, nie tak bardzo, gdyby nie te tuje, to miałabym tylko trzy doniczki

Michał,
no ładne i fajne ceny Jeżówka 3 zł
____________________
Ania - Malutki pod lasem
ryska 11:57, 18 wrz 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11734
Derenie z brzozami zimą to jeden z piękniejszych widoków dla mnie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ren133 12:13, 18 wrz 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Aniu
A po ile te smaragdy kupowałaś? jakie sa wysokie?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
frezja 12:27, 18 wrz 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


A Elegantissima nie ma tych białych nacieków bardziej do wewnątrz liścia?
Popatrz TUTAJ



Blisko mam do tej szkółki...mus się wybrać
____________________
Ewa - Ogrodowy song
AnnaCh 12:29, 18 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dawno żadnych zdjęć u mnie nie było
Na początek moja frontowa, przedogródkowa rabata, z Limkami od Reni i grackami, które kwitną, a wolałabym, żeby nie Za to jeżówki siane w tym roku pokażą kwiatuszki, a na nie czekam i myślałam, że do przyszłego roku poczekam
Na koniec coś dla fanów stipy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Gruszka_na_w... 12:31, 18 wrz 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22343
frezja napisał(a)


Blisko mam do tej szkółki...mus się wybrać


Sporo drzew i krzewów u nich kupowałam via internet. Mieli dobre ceny. Okazy nie powalały wielkością, ale były w dobrym stanie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AnnaCh 12:34, 18 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Rozchodników czas Star dust już przekwitają, inne w pełni, a jeszcze inne dopiero zaczynają
Vanilka na tle ML chyba dobrze wygląda
____________________
Ania - Malutki pod lasem
MirellaB 12:35, 18 wrz 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Szmaragdy wielkością bez porównania. Duże chyba w dużych donicach to powinny się ładnie przyjąć.

Nie wiedziałam, że gracki kwitną.

Rabata w przedogródku bardzo ładnie wygląda Z każdym kolejnym rokiem będzie jeszcze ładniej

W przyszłym roku planuję posadzić znowu sporo stipy i dodatkowo werbeny
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AnnaCh 12:35, 18 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
I na koniec dwa ogólne widoczki, takie tam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 12:43, 18 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Reniu-ryska, no dla mnie też, szczególnie chciałam, żeby zimą coś się przy tych brzozach działo, a mało mam tam miejsca, bo to przy przyszłej drewutni i kompostowniku, to tylko jeden, ale będzie rósł z przodu, to ładnie go będzie widać

Reniu-ren133,
wyszłam dla Ciebie z miarką i bez doniczki mają 100 cm Te małe mają 40 Kupowałam po 9 zł Z czasem będę musiała równać te moje żywopłoty przez równe cięcie, na razie chcę, żeby choć tak do 150 cm urosły i będę ścinała, żeby się zrównały (nie mówią o tych małych, te będą na tyle działki).

Ewa, przy okazji wizyty u mnie dostałaś namiary na szkółkę

Mirelko,
doniczki dość duże i widać, że w nich rosły, nie kopane (swoja drogą to też dzięki ogrodowisku nauczyłam się wyciągać roślinę z doniczki i sprawdzać ).
U mnie pewnie werbeny będzie multum siewek Stipy też będę dużo siać
A Ty nad morzem?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies