Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

iwka 21:29, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
agnieszka_malysa napisał(a)
Iwka pięknie na ostatnim zdjęciu pod begoniami ta trawka hakone to jaka odmiana all gold czy inna??


tak all gold, tylko u mnie taka słaba, bo ją już trzy razy dzieliłam i na razie starczy, niech się teraz zbiera i przybiera na masie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 21:30, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Warmia napisał(a)
Iwka zapatrzyłam się Poproszę więcej

Więcej nie ma to cały mój ogródek, tzn. część ogródka, która nadaje się do pokazania
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 21:31, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
My sąsiadów mamy wyluzowanych chodź trawy kosić bym nie zaryzykowała Iwonko ogród miodzio hortensje super,cała reszta też

Dziękuję Melciu
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Anda 21:34, 30 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
iwka napisał(a)
ja dzisiaj cichutko pracowałam z domu i trochę porobiłam zdjęć




Ślicznie masz w ogrodzie, bardzo wszystko zadbane. Podoba mi się A co to jest za roślinka z tymi ciemnymi buraczkowymi liśćmi?

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 21:35, 30 sie 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
iwka napisał(a)

Więcej nie ma to cały mój ogródek, tzn. część ogródka, która nadaje się do pokazania


No dobra , niech Ci będzie, ale i tak jest super. Chciałabym mieć chociaż jedną taką ładną rabatę. Na razie u mnie artystyczny nieład.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 21:37, 30 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Shemsi napisał(a)
Ojej, ale się dyskusja wywiązała Ja generalnie też jestem za tym, żeby w niedzielę nikomu nie przeszkadzać, ale... czasem się nie udaje. Nam się zdarza skosić w niedzielę, ale zajmuje nam to ok. pół godziny i mamy dość cichą (jak na kosiarkę) kosiarkę elektryczną. Większych (w sensie głośniejszych) prac nie wykonujemy. Jak jeszcze zdarzało nam się palić jakieś liściaste ogniska w ogrodzie, to też pilnowaliśmy, żeby nie w niedzielę. Niestety, sąsiedzi potrafią i hałasować bardziej i dymić cały dzień liśćmi, mimo niedzieli.


W Niemczech nawet jak byś chciała to nie możesz. Wszystkie elektryczne kosiarki są zabronione. Zabronione przepisami. Przynajmniej nie ma kłótni

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
iwka 21:40, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Anda napisał(a)


W Niemczech nawet jak byś chciała to nie możesz. Wszystkie elektryczne kosiarki są zabronione. Zabronione przepisami. Przynajmniej nie ma kłótni



a dlaczego elektryczne zabronione
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Anda 21:43, 30 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Chyba źle napisałam, spalinowe, elektryczne, wszystkie robiące hałas.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
iwka 21:44, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Anda napisał(a)


Ślicznie masz w ogrodzie, bardzo wszystko zadbane. Podoba mi się A co to jest za roślinka z tymi ciemnymi buraczkowymi liśćmi?



Dziękuję, mam czasami fazę, że też mi się podoba

buraczkowa roślinka to szczawiki nazywany jest również kwiatami miłości lub kwiatami szczęścia
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 21:45, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Anda napisał(a)
Chyba źle napisałam, spalinowe, elektryczne, wszystkie robiące hałas.


aaa myślałam że elektrycznych w ogóle nie używacie, hi hi
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies