Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

amelia_b 22:28, 30 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)


ha widły amerykańskie, super

weekend nawet może być, gdyby nie ... zdrowie

za dużo się wideł dodźwigałaś? a co ze zdrowiem?
____________________
Pogubiłam się po drodze
Shemsi 22:28, 30 sie 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
amelia_b napisał(a)

ty tak nie kuś bo i ja się poświecę i przyjadę ale ja to na torcik bezowytylko dla mnie to jeden cały od razu


A przyjeżdżaj! Zrobię dwa i z nikim się nie podzielimy Tylko proszę przed połową października, bo potem znając moje szczęście pewnych rzeczy jeść już nie będę mogła przez dłuższy czas.
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
iwka 22:29, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Shemsi napisał(a)


A zapraszam! Zapraszam! Może w końcu mnie odwiedzisz, skoro daleko nie masz. Już tort bezowy proponowałam, ale Cię nie przekonałam, to może jakąś inną słodkością Cię przekonam? Sernikobrownie? Szarlotka z cynamonem?


o ja cię, sernikobrownie co to jest? szarlotkę uwielbiam i czuję, że to serniko też
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 22:31, 30 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)


o ja cię, sernikobrownie co to jest? szarlotkę uwielbiam i czuję, że to serniko też

brownie to takie czekoladowe ciasto tylko czekolada
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 22:31, 30 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Shemsi napisał(a)


A przyjeżdżaj! Zrobię dwa i z nikim się nie podzielimy Tylko proszę przed połową października, bo potem znając moje szczęście pewnych rzeczy jeść już nie będę mogła przez dłuższy czas.
a robiesz z serkiem mascarpone i z figą?
____________________
Pogubiłam się po drodze
Shemsi 22:32, 30 sie 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Warmia przyjeżdżaj, repertuar mam spory

Iwka nie tylko to byś u mnie polubiła. Jedno, co mi wychodzi dobrze w kuchni to ciacha wszelkiej maści. Sernikobrownie to miks sernika i brownie. Można dodać jeszcze owoce lub toffi i jest już zupełnie obłędnie. O, albo wiem, dekadencki sernikopiernik, to też jest hit
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
iwka 22:32, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)

za dużo się wideł dodźwigałaś? a co ze zdrowiem?

odebrałam w piątek wyniki badań i powiem, że się przestraszyłam,

wszędzie łupie, ale idę na masaże za dwa tygodnie to mnie podreperują


____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Shemsi 22:35, 30 sie 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
amelia_b napisał(a)
a robiesz z serkiem mascarpone i z figą?


Takiego jeszcze nie robiłam, ale ostatnio do obłędu doprowadził taki z masłem orzechowym i chyba mascarpone właśnie, jeśli dobrze pamiętam.
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
AnnaCh 22:37, 30 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
iwka napisał(a)
Aniu a ja łapię depresję jak widzę ile można zrobić jak się chce, tak jak u Ciebie ja mam tyle do zrobienia, ale niektórych sama nie dam rady zrobić

No ja też niektórych rzeczy nie dam rady sama zrobić i jak mi nie pomogą, to stoję w miejscu
Iwka, a Ty daleko masz do mnie, może raz ja do Ciebie, raz Ty do mnie i razem damy radę
A amerykanki uwielbiam, tylko ostatnio tak z nimi szalałam, że stylisko złamałam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
amelia_b 22:38, 30 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)

odebrałam w piątek wyniki badań i powiem, że się przestraszyłam,

wszędzie łupie, ale idę na masaże za dwa tygodnie to mnie podreperują



jesień idzie, mnie już trzeci dzień głowa boli i tylko prochy biorę, a tobie łupie, starość nie radość młodość nie wieczność jak to mówią pomasują i dobrze będzie
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies