Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

iwka 21:46, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Warmia napisał(a)


No dobra , niech Ci będzie, ale i tak jest super. Chciałabym mieć chociaż jedną taką ładną rabatę. Na razie u mnie artystyczny nieład.


ha ha, u mnie jest artystyczny nieład w ramy ujęty
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Shemsi 21:51, 30 sie 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Anda napisał(a)


W Niemczech nawet jak byś chciała to nie możesz. Wszystkie elektryczne kosiarki są zabronione. Zabronione przepisami. Przynajmniej nie ma kłótni



W sumie, to to by było super. Nie miałabym nic przeciwko Tylko niech wszyscy się stosują Ja po prostu czasem korzystam z tego, że nasi sąsiedzi często nie przestrzegają tych zasad współżycia społecznego, więc nasze koszenie od czasu do czasu to przy tym pryszcz
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
AnnaCh 21:56, 30 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Iwka, dostanę depresji patrząc na takie śliczności u Ciebie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
amelia_b 22:00, 30 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
AnnaCh napisał(a)
Iwka, dostanę depresji patrząc na takie śliczności u Ciebie

patrz Ania jaka, napstrykała, wstawiła i uciekłazamiast tu siedzieć i ludzi na duchu podnosić
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 22:00, 30 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A bym nie miała nic przeciwko gdyby moi sąsiedzi kosili w niedziele-kosiarka im wysiadla i od pół roku nie kosza wcale... Chwasty kwitną w najlesze,mają po 1,5 metra wysokości i wrastaja w płot i do mnie.a ja przez dziurki w płocie ryrywam je na działce sąsiadki...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
AnnaCh 22:01, 30 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
amelia_b napisał(a)

patrz Ania jaka, napstrykała, wstawiła i uciekłazamiast tu siedzieć i ludzi na duchu podnosić

Właśnie I ludzi stresuje takimi widokami
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Karol99 22:05, 30 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
iwka napisał(a)
ja dzisiaj cichutko pracowałam z domu i trochę porobiłam zdjęć





To bonsai wygląda bosko.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Shemsi 22:11, 30 sie 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
nawigatorka napisał(a)
A bym nie miała nic przeciwko gdyby moi sąsiedzi kosili w niedziele-kosiarka im wysiadla i od pół roku nie kosza wcale... Chwasty kwitną w najlesze,mają po 1,5 metra wysokości i wrastaja w płot i do mnie.a ja przez dziurki w płocie ryrywam je na działce sąsiadki...


Heh, no właśnie, wszystko zależy od punktu widzenia. U mnie jeden sąsiad (to ten od hałasów wszelakich i palenia liści), który bezpośrednio z nami graniczy do przecudnej urody blaszanego garażu na rupiecie dostawił jeszcze dwa takie same i coś mi się zdaje, że resztę terenu podnajmuje na parking, a pozostałe dwie działki są puste i tak zapuszczone, że mąż co najmniej raz w sezonie musi tam wchodzić i oczyszczać pas wzdłuż naszego ogrodzenia, bo wyrywałabym przez płot nie tylko chwasty, ale też siewki klonów, itp. Też mi się marzą sąsiedzi z choć trochę zadbanymi ogródkami.
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
amelia_b 22:12, 30 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
A bym nie miała nic przeciwko gdyby moi sąsiedzi kosili w niedziele-kosiarka im wysiadla i od pół roku nie kosza wcale... Chwasty kwitną w najlesze,mają po 1,5 metra wysokości i wrastaja w płot i do mnie.a ja przez dziurki w płocie ryrywam je na działce sąsiadki...
a to nie możesz im kosiarki pożyczyć?przecież to się rozsiewau moich jak miałam chwasty w siatce to poszłam do niech i zaczęłam pielić, żeby im się głupio zrobiło, i teraz już mam spokój
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 22:14, 30 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
AnnaCh napisał(a)

Właśnie I ludzi stresuje takimi widokami

stresuje, stresuje
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies