Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

Kasya 21:02, 26 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41994
iwka napisał(a)
Kasia szkolka w Kaluszynie, o cenie pisalam wyżej, normalna coś koło 80 zl ale dokładnie nie wiem bo z wrażenia nie dopytalam


za oba tyle ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
iwka 21:05, 26 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kasya napisał(a)


za oba tyle ?
taaaak
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kasya 21:06, 26 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41994
iwka napisał(a)
taaaak


no to jeszcze bardziej mi sie podobaja
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
iwka 21:07, 26 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Monka napisał(a)


Patrz Iwonka to i obcy facet się Ciebie przestraszył
he noooo i tylko raz mnie widzial, pewnie nawet nie pamięta jaka ze mnie babsztyl
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 21:08, 26 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kasya napisał(a)


no to jeszcze bardziej mi sie podobaja
tak tylko mi brakuje jeszcze i pewnie już drugim razem tak śmiesznie nie będzie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
hindsight 21:45, 26 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
He he, świetne! Facet w ramach męskiej solidarności tak zrobił, bo pewnie wie, jak to ciężko z babami. Pewne, że musisz wysłać męża, jesli ma paragon, to z paragonem najlepiej

Właśnie chciałam pytać, dlaczego tylko po 1 kupił, ale już zrozumiałam, że miał tylko sprawdzić

Mi piwonie też tak załatwiły róże, ale w przyszłym roku wstawiam podpory kółka i już nie będą tak szeroko rosnąć.

Trzcinniki masz boskie! ja mam tylko 1, kupionego za 5 zł jesienią, na przecenie. Głupia byłam, że tylko 1, ale były w kiepskim stanie, byłam pewna, że nie przetrwa. Na wiosnę podzielę.

Miał rdzę, ale się wyleczył teraz sporo zdrowych liści.
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
iwka 21:48, 26 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Odpowiadam wszystkim co na prv pisali ze to byla cena chyba ,, litosciwa i z jajem,,, nie wiem może sprzedawca miał dobry dzien trudno mi powiedzieć czy w takiej uda się kupić.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 21:52, 26 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
hindsight napisał(a)
He he, świetne! Facet w ramach męskiej solidarności tak zrobił, bo pewnie wie, jak to ciężko z babami. Pewne, że musisz wysłać męża, jesli ma paragon, to z paragonem najlepiej

Właśnie chciałam pytać, dlaczego tylko po 1 kupił, ale już zrozumiałam, że miał tylko sprawdzić

Mi piwonie też tak załatwiły róże, ale w przyszłym roku wstawiam podpory kółka i już nie będą tak szeroko rosnąć.

Trzcinniki masz boskie! ja mam tylko 1, kupionego za 5 zł jesienią, na przecenie. Głupia byłam, że tylko 1, ale były w kiepskim stanie, byłam pewna, że nie przetrwa. Na wiosnę podzielę.

Miał rdzę, ale się wyleczył teraz sporo zdrowych liści.
śmiałam się jak przyjechał ze to jak za darmo to mi mówi czemu nie pisałam ze chce trzy. Ale on w ogole nie ogrodowy wiec wybaczam

Trzcinnik podziel ja miałam 10 i wiosna podzieliłam każdego super rosna.Rdza tez zahamowala sie po oprysku i ladnie się zieleni
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Toszka 21:53, 26 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Pojedź drugi raz sama i piej do Pana jakie ma cudne drzewka i że w związku z tym więcej chcesz, a za upust zrobisz mu reklamę na forum. Działa - i na sprzedawcę i reklama (sprawdziło się tak bardzo na cisach, że z kilku tysięcy nie ma nic)
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
iwka 21:59, 26 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Toszka napisał(a)
Pojedź drugi raMAGICAL MOONLIGHT ' sama i piej do Pana jakie ma cudne drzewka i że w związku z tym więcej chcesz, a za upust zrobisz mu reklamę na forum. Działa - i na sprzedawcę i reklama (sprawdziło się tak bardzo na cisach, że z kilku tysięcy nie ma nic)
hehe chyba tak zrobię

Iwonko powiedz mi ,chociaż pewnie już gdzieś pisalas jak najlepiej przygotować glebę pod hortensje bukietowe. Wiem ze kwaśna ale Ty masz te swoje cudowne mieszanki

I jeszcze jedno, polecalas Asi hortensje MAGICAL MOONLIGHT z białych, czy one na słońcu poradzą sobie. Dopiero poznym popoludniem lekki cien.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies