Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

iwka 21:03, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
Noc cie zastała powiadasz a pokopałaś troszkę? Plecy nie bolą?
właśnie nie pokopałam, to już drugi dzień laby opieliłam końcówkę rabaty, wyrwałam kosmosy z werbeny bo tak się rozrosły, że ograniczały mi widoczność. Po mojej stronie jest ścieżka rowerowa i wiesz, trzeba bardzo uważać a ja sobie wjeżdżam przodem do garażu a tyłem wyjeżdżam. Któregoś dnia sąsiadka wyjeżdżała od siebie i sołtysowa wpadła na nią, jaja były
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 21:05, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
anbu napisał(a)
Moje cycki mają mieć po 5 m
Ania Tobie to trudno dorównać
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 21:07, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
No ja zaczęłam 1,4 z 15 cm udało mi się wgryść w trawnik przez moją celową nie umiejętność robienia krzywych kantów no ale żeby 2 metry wyło to bym się nie odważyła, pod tym względem to masz fajnie nikt ci się w szerokość rabat i jej zawartość nie wpiernicza
no i tak mi pasuje właśnie, jeszcze planuję trochę z długości ze dwa więcej ciachnąć, ale w tym przypadku podstępu muszę użyć
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
anbu 21:26, 25 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
iwka napisał(a)
Ania Tobie to trudno dorównać


Iw ale nie chodzi mi o to by mi dorównać
Czasem sama się tego bojam
Ale myślę tak sobie, że będą cycki i wklęśnięcia będą - czyli jakaś równowaga będzie
____________________
Ania Ogród Ani :)
amelia_b 21:35, 25 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
No ja też cały tydzień coś robię i ni za mną ni przedemna, a urlop się już kończy zleciał mi ten tydzień nie wiem kiedy
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwka 21:45, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
anbu napisał(a)


Iw ale nie chodzi mi o to by mi dorównać
Czasem sama się tego bojam
Ale myślę tak sobie, że będą cycki i wklęśnięcia będą - czyli jakaś równowaga będzie
oj wiem wiem, przecież żartowałam
nie bój, będzie pięknie, na takich większych to można wiele fajnych kompozycji zrobić na malutkich to co posadzisz, na tuje metr, na hortki metr i już masz dwa, a chciało by się jeszcze i to i to. Ciesz się że masz możliwość do szerokich rabat
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 21:46, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
No ja też cały tydzień coś robię i ni za mną ni przedemna, a urlop się już kończy zleciał mi ten tydzień nie wiem kiedy
a bo na urlopie to tak zawsze jest ja więcej zrobię po pracy niż siedząc cały dzień w domu
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
anna_t 21:52, 25 sie 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Iwona podglądam i kibicuję podziwiam Cię za to kopanie..jesteś wielka !
wybrałaś juz jakąś wersje linii rabat?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
amelia_b 21:57, 25 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)
oj wiem wiem, przecież żartowałam
nie bój, będzie pięknie, na takich większych to można wiele fajnych kompozycji zrobić na malutkich to co posadzisz, na tuje metr, na hortki metr i już masz dwa, a chciało by się jeszcze i to i to. Ciesz się że masz możliwość do szerokich rabat
to prawda ja na 1,5 m tylko tuje i hortki
____________________
Pogubiłam się po drodze
India 08:26, 26 sie 2016


Dołączył: 01 cze 2012
Posty: 279
ja też więcej zrobię jak chodzę do pracy, 2 tygodnie urlopu miałam to tylko trawę skosiłam

____________________
Ogród na Zapłociu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies