Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

amelia_b 19:05, 26 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Oj bo jest się na co gapić piękną mają poświatę zachodzącego słońcato trzciniaki? U mnie już ogród w cieniu tonie
____________________
Pogubiłam się po drodze
anbu 19:11, 26 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
A mój jeszcze nie tonie, czekam aż zatonie i zmykam podlewać
____________________
Ania Ogród Ani :)
iwka 19:38, 26 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Tak to trzcinnik KF

Aniu jak jeszcze jesteś jak długo i czym myłaś opryskiwacz. Zepsuł mi sie ten nowy i wzięlam stary ale cos mi sie wydaje ze malzonek jakis czas temu pryskal czyms bo smierdzi bardzo. Pytam go ale jak zwykle nie pamieta. W sumie to stal przez cala zime pusty to moze ulotnilo sie juz wszystko. Drugi raz juz wypsiukalam, wlałam gorącej wody z płynem, może wystarczy.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 19:47, 26 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
No i historia z życia . Dzwoni po południu małżonek i mówi: słuchaj bede przejezdzal obok tej szkółki co tuje bralas, wstąpić i zobaczyć co mają? Wiec mówię mu żeby zobaczył czy są graby fastigiata i brzozy doorenbos.Krzyczy na mnie ze wymyslam dziwne nazwy i kazal mi sms przyslać. Wiec wyslalam

No i przyjechał z towarzystwem



____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 19:58, 26 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Piękne, graba już mam ale tej brzozy to zazdroszczę strasznie
____________________
Pogubiłam się po drodze
anbu 20:31, 26 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
iwka napisał(a)


No i przyjechał z towarzystwem





No ja Cię !!!
Śliczne
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kasya 20:33, 26 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41841
iwka napisał(a)
No i historia z życia . Dzwoni po południu małżonek i mówi: słuchaj bede przejezdzal obok tej szkółki co tuje bralas, wstąpić i zobaczyć co mają? Wiec mówię mu żeby zobaczył czy są graby fastigiata i brzozy doorenbos.Krzyczy na mnie ze wymyslam dziwne nazwy i kazal mi sms przyslać. Wiec wyslalam

No i przyjechał z towarzystwem





e no fajene...chce znac ceny i szkolke
takie chude to gdzies wcisne
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
iwka 20:46, 26 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
Piękne, graba już mam ale tej brzozy to zazdroszczę strasznie
piekne tylko nie mialam zamiaru teraz kupowac bo nie wiem gdzie sadzic miał tylko zobaczyć czy są no ale oczywiście pochwalę dostał ze kupił piękne drzewka i musi jeszcze po dwa takie same kupić

A najlepsze jest to że jak mi zaczął opowiadać ile zapłacił to normalnie byłam z niego dumna dał facetowi telefon z moim SMS i powiedział ze żona chce takie drzewka. Facet mowi mu ze ooooo zona sie zna i wybiera ladne ale i drogie. On mu mówi Panie ja sie na tym nie znam kazala kupic to musze bo gadania bedzie wiecej niz te drzewa warte. Facet go zaprowadzil a moj nawet nie wiedzial jak one wyglądają, zobaczył i mowi ze żona go pogoni z takimi drapakami i tyle co one kosztuja to nie da. A chlopina pyta już ze śmiechem ile da , moj wyciagnal portfel naskubał tyle ile miał i mowi ze za tyle moze kupić i kupił
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 20:48, 26 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kasya napisał(a)


e no fajene...chce znac ceny i szkolke
takie chude to gdzies wcisne
Kasia szkolka w Kaluszynie, o cenie pisalam wyżej, normalna coś koło 80 zl ale dokładnie nie wiem bo z wrażenia nie dopytalam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Monka 20:59, 26 sie 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465

Patrz Iwonka to i obcy facet się Ciebie przestraszył
____________________
Monika ogród i co dalej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies