Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

hindsight 14:35, 25 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Ja właśnie mam przerwę w kopaniu. Nadgarstek już daje znać. Pocieszam się, że jeszcze tylko ten kawałek i na ten rok daję sobie na wstrzymanie z poszerzaniem rabat. Trudno, przerobi się w przyszłym roku. W tym będę kopać tylko tam, gdzie nie ma kamieni. Uważaj na siebie, Iwonko. Paradoksalnie lepiej, że masz mało czasu. Po trochu bezpieczniej.
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
anbu 15:05, 25 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Moje cycki mają mieć po 5 m
____________________
Ania Ogród Ani :)
iwka 20:41, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kawa napisał(a)

boszzzz ja na 3 i mam dosyć
no to widzisz, ja mam bardziej dosyć
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 20:42, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Toszka napisał(a)
4 metry to na rabaty z żywopłotem lub drzewami. Ew. na cycki Anuli
no tak wlaśnie planowałam, tylko z tymi cyckami problem, jak tu dorównać
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 20:45, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
E tam ja tam same plusy widzę, w razie co zrobisz sobie 3 tygodniowy wypad do jakiejś przesympatycznej kliniki, nafaszerują cię lekami z serotoniną na poprawę humoru, i do łopaty tylko donice potem pokarze
kochana w takich klinikach nie muszą niczym faszerować, dobre towarzystwo i buźka aż boli ze śmiechu oj jak mi tęskno za tym

kłosownicę posadziłam ale ciemność nastała, jutro cyknę
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 20:50, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Anda napisał(a)


Iwka, ale działasz, 4 m2 na dzień - wow Twoja Matrona to niestety nie matrona, szkoda.
Co do grujecznika, to jak długo go masz już? Na zdjęciu widzę tuje. One maja bardzo gęste i wszystko wysysające korzenie, a grujecznik nie lubi sucho i lubi być też dobrze nakarmiony. Może w tym problem?


tak myślałam, że to nie ona, chociaż elegancko z etykietą kupiłam w dobrym centrum

grujecznik rośnie drugi rok. Obok ta tuja, to wielki jałowiec i faktycznie sprawdziłam dzisiaj i mimo podlewania w głębi baaaardzo sucho.
Koniecznie muszę jesienią go przesadzić.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 20:53, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
Matko ja mam 1,5m szacun kobieto
wiesz jak to jest, zaczęłam od dwóch a kończę na czterech
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 20:56, 25 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Noc cie zastała powiadasz a pokopałaś troszkę? Plecy nie bolą?
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwka 20:59, 25 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
hindsight napisał(a)
Ja właśnie mam przerwę w kopaniu. Nadgarstek już daje znać. Pocieszam się, że jeszcze tylko ten kawałek i na ten rok daję sobie na wstrzymanie z poszerzaniem rabat. Trudno, przerobi się w przyszłym roku. W tym będę kopać tylko tam, gdzie nie ma kamieni. Uważaj na siebie, Iwonko. Paradoksalnie lepiej, że masz mało czasu. Po trochu bezpieczniej.
Dzięki za troskę, wiem już teraz ze wszystkiego na raz nie zrobię. Inaczej podchodze do wielu spraw, ogród nie ucieknie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 21:01, 25 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)
wiesz jak to jest, zaczęłam od dwóch a kończę na czterech
No ja zaczęłam 1,4 z 15 cm udało mi się wgryść w trawnik przez moją celową nie umiejętność robienia krzywych kantów no ale żeby 2 metry wyło to bym się nie odważyła, pod tym względem to masz fajnie nikt ci się w szerokość rabat i jej zawartość nie wpiernicza
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies