Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

inka74 08:40, 23 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15022
Gosia, przymrozku współczuję. U mnie cały czas na plusie. A wiesz, że w tym roku nie mam ani jednego kwiatka na fotergilii? Nic. Null a sadzonka odmiany tej niskiej nie przetrwała zimy. Do tej pory zero liści. Jeszcze się wstrzymuję z wykopaniem, może coś wypuści od korzeni.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 09:06, 23 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Fotergilla liści jeszcze nie ma, tylko szczotki. Liście dopiero się pojawią. Ta młoda nowa ma tylko kilka malutkich szczoteczek. Czasu potrzebuje
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 09:19, 23 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
Iwonka, ta fotergilla od Ciebie ma u mnie listki. To ta co Ci nie daje znaków życia???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 10:47, 23 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
Gosiek33 napisał(a)
Fotergilla liści jeszcze nie ma, tylko szczotki. Liście dopiero się pojawią. Ta młoda nowa ma tylko kilka malutkich szczoteczek. Czasu potrzebuje


moje te starsze kwitna jak szalone i maja juz szare listki, te nowe maja po kilka szczotek i listki powoli wychodza.

wczoraj zostalam bardzo milo zaskoczona przez sklep internetowy roslinkowy, zamowilam w marcu fotergile, enkianty, kaliny i derenie. Wszystko poza enkiantami pieknie rosnie. Enkianty umarłe. Zglosilam i w poniedzialek wysla mi nowe zywe roslinki. Pełna profeska. Taki sklep moge polecic z czystym sumieniem. Rok temu tez sporo tam kupilam.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 10:50, 23 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
Gosiek33 napisał(a)




te foty mnie rozwaliły, cudownosci, te kukliki tylko westchnac
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 11:16, 23 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR pozazdrościć takiego sklepu

To teraz czas na zachwyty nad kuklikami. Serduszka też niczego sobie








zawilce



bez czarny black tower




brzoza - jakaś wolno rosnąca o żółtych listkach




edit:

to może być - Brzoza omszona Aurea Betula pubescens


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Helen 11:21, 23 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8300
Gosia, czy możesz opisać co tam masz na zdjęcia, oprócz serduszki?
____________________
Helen - Hortensjowo
KasiaBawaria 11:28, 23 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
TAR napisał(a)


moje te starsze kwitna jak szalone i maja juz szare listki, te nowe maja po kilka szczotek i listki powoli wychodza.

wczoraj zostalam bardzo milo zaskoczona przez sklep internetowy roslinkowy, zamowilam w marcu fotergile, enkianty, kaliny i derenie. Wszystko poza enkiantami pieknie rosnie. Enkianty umarłe. Zglosilam i w poniedzialek wysla mi nowe zywe roslinki. Pełna profeska. Taki sklep moge polecic z czystym sumieniem. Rok temu tez sporo tam kupilam.


Tak powinno byc Do mnie idzie rowniez kilka roslin, ktore sadzilam jesienia a zimy nie przezyly.
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 11:28, 23 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Helen napisał(a)
Gosia, czy możesz opisać co tam masz na zdjęcia, oprócz serduszki?



podpisałam
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 11:29, 23 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Moje kukliki w tym roku jeszcze nie kwitna, sadzilam je jesienia, wiec jeszcze na kwiatki musze poczekac. Twoje sa cudne.
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies