Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

20:20, 31 sie 2015
nie mogę za tobą nadażąć ...niedość że postów tu natrzaskasz wiele ..to jeszcze hektary obrobisz
sylwia_slomc... 21:11, 31 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Marga napisał(a)
Super sprawa z takim miniaturowym ogródkiem! Nawet nie wiedziałam, że coś takiego można zrobić. Skoro synowi się podoba to niech działa


No pewnie mu trochę pomogę, bo nie chcę mu podcinać skrzydeł
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:13, 31 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
deszczowymaj napisał(a)
Sylwia ale u Ciebie dużo się dzieje ...już nie ogarniam

ps.ogród miniaturowy bardzo fajna sprawa ale...jest dość pracochłonny,na etapie zakładania jak i później przy pielęgnacji (oczywiście jeżeli cały czas ma pięknie wyglądać)
także im mniejszy tym lepszy


Wiem, że pracochłonny wiec dziecku pomogę z założeniem, najpierw trzeba materiał zgromadzić, zobaczymy czy w międzyczasie się Mu nie odwidzi
Ale potem pielęgnacja to już musi sam bo ja nie wydolę czasowo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:15, 31 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
eee_taam napisał(a)
nie mogę za tobą nadażąć ...niedość że postów tu natrzaskasz wiele ..to jeszcze hektary obrobisz


Posty się Justynka trzaska przy gotowaniu obiadu i w nocy, a popołudnia dla ogrodu muszą być

Widziałaś jak wykorzystałam Twoją inspirację z tą kutą bramką ze złomu?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 21:16, 31 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Poczytaj Danusi najnowszy artykul, duzo tam inspiracji dla ciebie, dla innych tez cos sobie tam upatrzyłam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 21:17, 31 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Milka napisał(a)
Poczytaj Danusi najnowszy artykul, duzo tam inspiracji dla ciebie, dla innych tez cos sobie tam upatrzyłam


Dzięki lecę do lektury
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 22:26, 31 sie 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
No Kochana, poszłaś po bandzie tymi nowymi ogrodowymi cudeńkami . Wiedziałam, że na złomowiskach są skarny i warto ich tam szukać, a nie tylko bębnów od pralek na grilla . Cudeńko, też marzy mi się coś takiego . W moim sąsiedztwie jest taka cudna, stara, klimatyczna brama i zawsze do niej wzdycham .

A ja u siebie powiesiłam zapomniane butelkowe świeczniki. Znów szopa sąsiedzka okazała się przydatna. A tak na serio, to jak już muszę mieć te 3 straszydła tuż za płotem, to próbuję je do czegoś wykorzystać . Buziole Sywluś. Acha, jak chcesz coś okrywowego, to mam fajnego biało-zielonego bluszcza i tojeść rozesłaną w złotym kolorze, taka fajna żarówa Jakby co to mów .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:31, 31 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Katkak napisał(a)
No Kochana, poszłaś po bandzie tymi nowymi ogrodowymi cudeńkami . Wiedziałam, że na złomowiskach są skarny i warto ich tam szukać, a nie tylko bębnów od pralek na grilla . Cudeńko, też marzy mi się coś takiego . W moim sąsiedztwie jest taka cudna, stara, klimatyczna brama i zawsze do niej wzdycham .

A ja u siebie powiesiłam zapomniane butelkowe świeczniki. Znów szopa sąsiedzka okazała się przydatna. A tak na serio, to jak już muszę mieć te 3 straszydła tuż za płotem, to próbuję je do czegoś wykorzystać . Buziole Sywluś. Acha, jak chcesz coś okrywowego, to mam fajnego biało-zielonego bluszcza i tojeść rozesłaną w złotym kolorze, taka fajna żarówa Jakby co to mów .


Kasia tojeść mam, a bluszcza chętnie
Wpadnę zobaczyć te świeczniki

Piękna ta brama po sąsiedzku- klimatyczna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Bogdzia 22:33, 31 sie 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sylwia tak czytam jak z zapałem mówisz ze bedziesz ciąc ale ja bym Ci radziła unikac roślin które szybko rosną i takich które sie bardzo rozrastaja , to wcale nie takie proste zapanowac nad nimi w dużym ogrodzie. Okazuje sie że potem jest jeszcze więcej pracy jak podczas zakładania ogrodu i trudno ze wszystkim zdażyc. Weź to pod uwagę bo ogród masz duzy i pracy w nim mnóstwo.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
sylwia_slomc... 22:40, 31 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Bogdzia napisał(a)
Sylwia tak czytam jak z zapałem mówisz ze bedziesz ciąc ale ja bym Ci radziła unikac roślin które szybko rosną i takich które sie bardzo rozrastaja , to wcale nie takie proste zapanowac nad nimi w dużym ogrodzie. Okazuje sie że potem jest jeszcze więcej pracy jak podczas zakładania ogrodu i trudno ze wszystkim zdażyc. Weź to pod uwagę bo ogród masz duzy i pracy w nim mnóstwo.


Bogdziu, ale ona już jeden sezon rośnie, a ja nie mam serca wywalić, bardzo chciałam ją mieć i miała się wspinać po tym starym pniu, a ona tak częściowo woli po ziemi, to co mi pozostaje jak ciąć, a trzmielina jest przy tujach, które już tnę to ją ciachnę przy okazji Na dużym ogrodzie będzie więcej na luz puszczone tam do cięcia tylko obwódka z buksików, więcej nie ma
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies