Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

iwka 10:30, 29 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
no to chyba te same, bo teraz u mnie pąki białe i zastanawiałam się jakie posadziłam, muszę ulotkę znaleźć. Ale się cieszę, ładne będą
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
kasja83 10:49, 29 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kawa napisał(a)

jeszcze mrówek nie widziałam w zeszłym roku miałam dużo
tulipan - musze poszukać poczekaj



A dzień dobryCo do mrówek-to moim mrówkom nie przeszkadza ani zimno, ani deszcze. Grasują po kostce roznosząc piasek-aż miło
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
polinka 11:57, 29 kwi 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Na szybko zalogowalam się aby napisac,ze tez jestem za ML,który są fajne rozjasnienie do cisów i Id. Gracek za zielony i za wielki na tą rabate,mógł by wprowadzić efekt przytloczenia. ML bedzie idealny. Masz sprawdzone miejsce gdzie można kupic duże trawy? Jeśli nie to pisz,podam namiary na ładne sadzonki.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
anbu 12:07, 29 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Jeju Kami ale dziś u Ciebie festiwal zdjęć


____________________
Ania Ogród Ani :)
Malgosik 12:22, 29 kwi 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Toszka napisał(a)


Teraz, TERAZ wykop szałwię i delikatnie palcami podziel na mniejsze kepki. Posadź nowe kępki i podlej - tak się pomnaża majątek

Sadź ML - najważniejszy jest przyrost karpy i masywność pióropusza. U mnie ML rośnie na wcisku z cisami, pióropusz nie zagłusza, bo to ażurowy miskant, a właśnie, po 4 latach część karpy wyciełam, podważyłam (nie ruszając drugiej części) i w ten sposób zmniejszyłam miskanta, a zarazem uzyskałam nową sadzonkę


a łubiny też tak można teraz podzielić?
jeszcze nie dzieliłam
____________________
Ogród na glinie
Toszka 12:37, 29 kwi 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
spróbuj - w tym temacie mam brak doświadczenia. Wiem tylko, że w zeszłym roku pomimo obaw Mi podzieliłam jezówki (późno to zrobiłam, bo dopiero na początku lipca, ale musiałam ratować przed ślimakami). I odniosłam sukces, wprawdzie kwitły dopiero we wrześniu, ale za to obficie I w tym roku już bez obaw podzieliłam znowu. Tyż palcamy
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Kawa 12:43, 29 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
polinka napisał(a)
Na szybko zalogowalam się aby napisac,ze tez jestem za ML,który są fajne rozjasnienie do cisów i Id. Gracek za zielony i za wielki na tą rabate,mógł by wprowadzić efekt przytloczenia. ML bedzie idealny. Masz sprawdzone miejsce gdzie można kupic duże trawy? Jeśli nie to pisz,podam namiary na ładne sadzonki.

właśnie nie mam chętnie przyjmę taką informację
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 12:44, 29 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Toszka napisał(a)
spróbuj - w tym temacie mam brak doświadczenia. Wiem tylko, że w zeszłym roku pomimo obaw Mi podzieliłam jezówki (późno to zrobiłam, bo dopiero na początku lipca, ale musiałam ratować przed ślimakami). I odniosłam sukces, wprawdzie kwitły dopiero we wrześniu, ale za to obficie I w tym roku już bez obaw podzieliłam znowu. Tyż palcamy


hahah na to ja też podzielę moje szałwie
mam nadzieję że łekend majowy jakiś będzie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 12:50, 29 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
takie coś
wiem że jeszcze coś brakuje ale jest lepiej niż rok temu
dołem rosła lawneda ale nie służyło jej to położenie więc przesadziłam tam red barona zobaczymy jak sobie poradzi

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 12:55, 29 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
a red baron nie zasłoni ci wszystkiego, ja bym go na górze dała po całości
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies