Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

MirellaB 15:01, 29 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Oooooo czuję, że będzie się działo.
Kamila pomalutku wszystko dokładnie przemyśl, żeby zrobić raz, a dobrze To co z tym płotkiem musi zostać? Co jest za nim?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kawa 15:03, 29 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
MirellaB napisał(a)
Oooooo czuję, że będzie się działo.
Kamila pomalutku wszystko dokładnie przemyśl, żeby zrobić raz, a dobrze To co z tym płotkiem musi zostać? Co jest za nim?

ale za którym płotkiem?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
amelia_b 15:09, 29 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Toszka napisał(a)


to iglak przecież, tylko lisciasty... sadź coś co będzie pasować do całościowej aranżacji, bo co ja ci mogę teraz napisać...no, jedynie to, że nic zasado/wapnolubne.
To też jakiś trop,dziekuje
____________________
Pogubiłam się po drodze
sylwia_slomc... 15:47, 29 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Kawa napisał(a)
PROSZZZ
i mówię nic tam rosnąć nie chce
a to ziemia ogrodowa z kompostem wymieszana już nawetnie wiem ile taczek kompostu tam wstawiłam
wsztskie rosliny z tego małego kawałaka z red baronem rosły z tej strony a raczej wegetowały jak przeniosłam to odżyły
miejsce - bardzo słoneczne i przyjmujące wiatr od rzeki
na tulipany pojedynczo wsadzone nie patrzymy - Sandry robota

Wejdź na wątek "ogrodowe perypetie" do Abiko i zobacz jak sobie poradziła z obsadzaniem skarp
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anabuko1 20:09, 29 kwi 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Lubię otwarte werandy, tarasy,To takie wielkie okno na świat,
I z wielka przyjemnością tam spędza się po trudach pracy w ogrodzie
Ale masz fajną skarpę do obsadzenia
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Juzia 05:36, 30 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Słuchaj się Toszki!

Kiedy robisz ten murek?


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
MirellaB 07:37, 30 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Kawa napisał(a)

ale za którym płotkiem?

Nie mogę się rozeznać, za brązowym płotkiem na poprzedniej stronie gdzie czerwoną linię wyznaczającą rabatę narysowałaś jest drugi taras?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
07_Rene 07:54, 30 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Nadrobiłam i Toszka dobrze prawi choć to najtrudniejsze w realizacji. Dasz radę!
Jak skończysz rabatę z cisami, jak to wszystko buchnie kolorem przez lato, to eM sam będzie chciał realizować Twoje pomysły. Zawsze możesz spróbować teściową pierwszą urobić
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
08:13, 30 kwi 2016
Kawa napisał(a)
no bo mniej więcej tak to jest


zabiore krytyczny głos ...póki jeszcze czas i masz taki stan rzeczy

nie wiem kto ci doradził taki taras ...dla mnie za mały ...powiekszyłabym go w miare mozliwości finansowych ...uznałabym to jako priorytet!

ty masz duzy dom ...i wyobraź sobie taka sytuacje 8-10 osób przy duzym stole ...nie wiem jaki ma wymiar ten taras ale ......

stół szer 1,0m i długi na 2,5-3m + krzeszła swobodnie odsuwane to po metrze z kazdej strony i robi się 3 - 3,5m szerokości i ponad 5m-6m długości a jeszcze by pasowało swobodnie dookoła niego przejść.


PS. sorry ..juz mnie nie lubisz ...ale pomyśl o tym
08:25, 30 kwi 2016
Kawa napisał(a)
co do wernady chciałam żeby było tak otwarte na świat
a tak faktycznie ciemno i ponuro

oj chyba rewolucja czeka mnie w domu


weranda sie rozjaśni jak na jasno pomalujesz deski ...zrobisz jasną elewacje i podbitkę .... ja mam szerokie okapy z dwóch stron domu ...dwa tarasy ...albo jakby barierki założyc to dwie werandy mam jedna przez cała dlugość domu a duga ..po przebojach-frontowa na połowe (zdjecia wstawiłam wczoraj) na nim nie planuje stołu stawiac tylko jakis kacik kawowy tam bedzie bo do południa tam jest słońce i w zimie zacisznie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies