Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

Kawa 13:20, 02 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
AnnaCh napisał(a)
Kamcia, piękne masz jeżówki Uwielbiam i zastanawiam się gdzie tu jeszcze u mnie powtykać
Rozchodnika chyba takiego mam, dostałam od Krysi coś mi się wydaje Upał u mnie też okropny, nic się nie da robić, ale w końcu lato jest Dzieci się cieszą, bo basen rozłożony

jeżówki uwielbiam za to że są bezproblemowe i długo kwitną
a ja żałuję że basenu nie mam..stary się rozleciał a nowy sobie jakoś w tym roku darowałam
teraz już się nie opłaca
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
MirellaB 13:23, 02 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Kawa napisał(a)

Piękne Werbena u Ciebie ma duże kwiaty. U mnie malutkie. Zastanawiam się czy jej nie zlikwidować, bo z daleka wygląda jak chwast
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
zoja 13:30, 02 sie 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Kamilka jakie jeżówki zakupiłaś? ta jaśnorózowa to mi wygląda na taką w nazwie z sorbetem?

masz taki ślicznie kwiecisto na rabatach! uwielbiam takie widoki
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BKosimkArt 13:59, 02 sie 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kamilka ale zakupy fajne, ja też dziś dorwałam jeżówki pełne na targu... tanie nie były ale spore kępy...
Piękne kwitnienie u Ciebie...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Margerytka40 14:00, 02 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)

ja polowałam od wiosny

jak się łądnie rozrośnie to się z tobą podzielę


Wybieram się w tym tygodniu jeszcze do szkółek,może będzie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
alis 17:12, 02 sie 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Nie zacytuję żadnego zdjęcia, bo wszystkie musiałabym łany jeżówkowe cudne, widzę, że u Ciebie taki sam busz jak u mnie
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Marzenaka 18:37, 02 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Kamila, piękne zdjęcia! Czy już wykupiłaś wszystkie jeżówki u M? Bo jutro się tam wybieram. Może coś kupię.
____________________
Ogród Marzeny
Gruszka_na_w... 20:45, 02 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Zachwyciłam się łanem pysznogłówkowo-jeżówkowo-werbenowym. Kwitnące w masie byliny mają moc.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
katel 22:14, 02 sie 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Cudowny jeżówkowy szał u Ciebie , u mnie werbena jeszcze malutka a tu takie widoki .
Trzymam kciuki za zdrówko .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
jankosia 23:49, 02 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Co to jest PM? Szukam tego bloodgooda przez Ciebie (tak, przez ciebie) i ciężko w Internetach przez klonika o tej samej nazwie :/ Tak jak nie przepadam za rozchodnikami, zwłaszcza ciemnymi to ten jest bossski Zdobędę go! Tyle z mojej stanowczości hihi

Kamcia, cieszę się że wróciłaś na wątek w normalnym trybie tj. że nie trzeba cię o fotki ścigać tylko sama grzecznie pokazujesz
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies