Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Chaos oswajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos oswajany

Warmia 22:18, 29 sie 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Tak mi się wydawało, że to o nią chodzi. Wolałam się upewnić.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
iwka 22:19, 29 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Shemsi napisał(a)
Pieseł, widać w tle drugiego zdjęcia. Wczoraj trzy lata skończyła, a szaleje jak szczenior. I oczywiście trzeba przywitać każdego mijającego nas przechodnia czy samochód - z mega impetem! I tak nie jest źle, bo raczej nie kopie, natomiast ma zaburzony obraz gabarytów własnej części tylnej. W efekcie ładuje się wszędzie, wystawiając na próbę wytrzymałość roślinek. W zeszłym roku zrobiła nam test czy rododendrony zostały dobrze posadzone, wywracając oba jednym zadnim pląsem


ha ha ja pod bramą wcale trawy nie mam, bo jak mój z rozpędem zapiernicza to wszystko powyrywał, a taki kurz,że psa nie widać. Rano taka starsza Pani chodzi zawsze do sklepu i teraz już się chyba przyzwyczaiła, ale wcześniej dochodząc do naszej posesji przechodziła na drugą stronę, za nami przechodziła z powrotem
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Shemsi 22:51, 29 sie 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Ja się śmieję, że za domem robi za naturalny wertykulator przy aportowaniu, ale od ulicy jest póki co tak, jak piszesz, dlatego część z nowym trawnikiem jest póki co odgrodzona. Dobrze, że pieseł wersja domowa, z opcją wyspacerowywania poza działkę, to mogę zastosować większy rygor ogrodowy na czas, kiedy będę zakładać rabaty frontowe. Mam nadzieję, że to zwiększy ich szanse
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Kasya 20:31, 30 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42141
Przyszłam się póki co przywitać a poczytam trochę pózniej
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
lojalna_ 20:32, 30 sie 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
To przedszkole bukszpanowe wyglada jak rasowy zywoplo
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Shemsi 22:17, 30 sie 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Kasya napisał(a)
Przyszłam się póki co przywitać a poczytam trochę pózniej


Witam ciepło i zapraszam Mam nadzieję, że z czasem będę miała coraz więcej do pokazania.
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
amelia_b 22:18, 30 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Shemsi napisał(a)
Dzięki Kochana! Samopoczucie dobre, jak zawsze Poza tym, że przyatakowała mnie rwa kulszowa, więc chodzę jak połamaniec i wszystko robię kilka razy wolniej. Mam nadzieję, że odpuści szybko.

Tuż przed atakiem zdążyłam zrobić eksperymentalne przedszkole bukszpanikowe. Oto moje przedszkolaki:



Nie wiem, czy wszystko dobrze zrobiłam, ale przynajmniej dobrze zabezpieczyłam przed rudą bestią. Siedzą sobie teraz i planuję ich nie ruszać co najmniej do wiosny. Ciekawa jestem, czy coś z tego wyjdzie.

a to teraz je robiłaś moje z czerwca tylko niektóre mają korzonki, może i ja bym jeszcze zrobiła sobie takie cudeńka moge jeszcze, bo nie bardzo jestem w temacie
____________________
Pogubiłam się po drodze
Shemsi 22:18, 30 sie 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
lojalna_ napisał(a)
To przedszkole bukszpanowe wyglada jak rasowy zywoplo


Rasowy, ale krótkonogi
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Shemsi 22:21, 30 sie 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
amelia_b napisał(a)

a to teraz je robiłaś moje z czerwca tylko niektóre mają korzonki, może i ja bym jeszcze zrobiła sobie takie cudeńka moge jeszcze, bo nie bardzo jestem w temacie


No właśnie nie wiem, czy jeszcze można Ale wyszłam z założenia, że spróbować można, najwyżej się nie uda. Doświadczenie mam w temacie zerowe, ale od czegoś trzeba zacząć
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Kasya 22:45, 30 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42141
Przyszłam się póki co przywitać a poczytam trochę pózniej
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies