Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 15:46, 29 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
MirellaB napisał(a)
Róże w zdecydowanie bardziej zaawansowanej fazie wzrostu. Tulipany za chwilę u Ciebie zakwitną - pewnie to wczesna odmiana



W zeszłym roku ktoś je zidentyfikował, ale niestety nie zapisałam sobie nazwy One rosną na bardzo słonecznej rabacie i zawsze są pierwsze. W tym roku wszystko jakoś wcześniej zaczyna, takie mam wrażenie przynajmniej
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 15:50, 29 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
eee_taam napisał(a)


jak sie nazywają te tulipany?


ja tu się ciesze że pierwsze sasanki już w pąkąch ...a u ciebie mocno zaawansowana wiosna



Nie pamiętam nazwy niestety. W zeszłym roku ktoś je zidentyfikował, ale nie zapisałam sobie

Ogórki może troszkę za szybko. Najwyżej wysieję znowu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
16:01, 29 mar 2017
ja kupiłam botaniczne niskie ...powinny byc pierwsze ...ale ledwo liscie wyszły ...natomiast widzę że ładne pąki ma "super parrot" i on chyba bedzie pierwszy ...choc to cebule z przed lat akurat na nie liczyłam ale wyszły choc tylko kilka bedzie miec kwiatki....ale jakże bardzo mnie ucieszą
Kasya 17:04, 29 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Anda napisał(a)


Munstead Wood ma największe liście, taka szybka


no prosze...a u mnie munstead maja brazowe pedy i dopiero ledwo widac pąki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
gobasia 18:04, 29 mar 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Ale u ciebie wiosna... na ten widok oczy jak złotówy mi sie zrobiły
a róże to za miesiąc takich mieć nie bedę...ale spoko podejrzałam w ogrodzie u Szmita to tez dopiero kopce zdejmują i też im nieżle przymarzły
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Sebek 18:09, 29 mar 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ciekawe jak sprawdzi Ci się ta szklarnia

Tulipany masz mocno zaawansowane - i jak dużo!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
tulucy 19:45, 29 mar 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Mocno do przodu jesteś wiosennie świetna sprawa taka szklarenka.

Ja dziś domowo, bo na dworze pada, pikowałam pomidory, zrobiłam połowę, bo mi ziemi zabrakło, a leń mój wewnętrzny odmawia zejścia do piwnicy. Może m przyniesie, jak łaskawie powróci na łono rodziny z garażu.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Katkak 05:52, 30 mar 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewcia świetna ta szklarnia . Cudnie wszystko Ci rośnie. Muszę zdążyć przed pracą róże posadzić .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Madzenka 06:29, 30 mar 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ładna szklarenka

Miałam 25 stron do nadrobienia u Ciebie!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Nowalijka 07:08, 30 mar 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
eee_taam napisał(a)


czytam ...ja myśle w połowie kwietnia ogórki wsadzic ...szybkie jesteście

Ja jestem w goracej wodzie kapana, to fakt ale nasza Ewcia to wzor solidnosci wiec bedzie dobrze z tymi ogorasami. Poza tym w "roku w ogrodzie" w przedostatnim odcinku prowadzacy mowil zevto ostatni moment na sianie ogorkow, pomidorow.... Wiec nie czekajac na nic posialam
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies