Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

anna_t 14:11, 30 lis 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Bogdziu, Jazzy super pomysł spróbuję eMa namówić wiosną na coś takiego. kupiłabym te palisadki jak na obrzeżu tarasu. w połowie środkowego schodka zrobiłabym to odcięcie palisadką
Filemon24 znam te połączenia, mam cała listę takich ogrodowiskowych klasyków. sęk w tym co wybrać
Karol dzieki za odwiedziny i zapraszam
mirkaka też bym bardzo chciała róże w ogrodzie tylko czy taka zielenina jak ja da radę z różami...
Kasiu odpisałam na priv
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 14:12, 30 lis 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Kasya napisał(a)


Jak sie liczy to grosze wychodzą....tylko nie wiem skąd te rachunki 300pln/miesiąc

no właśnie..
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
kamila66 14:30, 30 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Ja na skarpę na górnym piętrze zdecydowałbym się na coś zimozielonego.
Np. ekran z cisa po bokach tarasu, kulki sosnowe posadzone na wprost okna itp. i w kolejnej linii dopiero posadzone trawami, lawendami i kostrzewą
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 14:37, 30 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Zobacz skarpę którą robiła Danusia Obejrzyj przynajmniej 10 stron w górę
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2252-zimozielony-ogrod-przy-bialym-domu?page=219

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2252-zimozielony-ogrod-przy-bialym-domu?page=167

____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
anna_t 19:38, 30 lis 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
przypomniałaś mi o tym ogrodzie, oglądałam go już z dwa razy ale teraz gdy widzę tyle rzeczy które mogłabym wykorzystać w swoim to jednak obejrzę go jeszcze raz z notesem
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
ren133 21:25, 30 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
anna_t napisał(a)

tak na szybciutko odpisuje bo mi mala dzisiaj miauczy cały dzień, spryciula na raczkach chce byc cały czas
jesli chodzi o sypialnię to wedlug mnie beton jest za zimny w odbiorze, ja polecam cegłę. mam w sypialni i jest bardzo urokliwa a też industrialna jesli na takim efekcie Ci zależy.
dekoracji świątecznych jeszcze nie mam, wiem ze tu na forum szaleje hand made ale ja nie mam czasu niestety...ale Wasze wianki, gwiazdki i rudolfy podziwiam szczerze
narazie szukamy choinki bo planujemy 2,5m i dość ciężko zdobyć taka żywą...


Ach te dzieci ... no ale Twoja jeszcze taka malutka jak tu nie ulec?
Mówisz, że beton nie bardzo Ci się widzi do sypialni ... pewnie masz ... tym bardziej, ze nie jest to duże pomieszczenie... a biała cegła urocza tylko eMowi się nie widzi ... no i nie wiem czy pasowałoby jeśli w salonie i korytarzu mam beżowy kamień?
Jeśli chodzi o choinkę to przez dziesięć lat mieliśmy zawsze żywą choinkę i to taką 2,50m (kupowana kilka dni przed Wigilią ... nie na żadne zamówienie, zwykły świerk, ale zawsze dość gęsta)... ale Ty pewnie szukasz w donicy?

PS Wybierasz się w sobotę do Ciepłuchy?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Filemon24 21:28, 30 lis 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
my w tamtym roku mieliśmy choinkę 3 metrową nawet nam ją przywieźli do domu
____________________
kamila66 21:35, 30 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Ja też miałam zawsze ogromną choinę ale w tamtym roku postanowiłam kupić niższą stała w dużej donicy też była piękna mimo, że mniejsza. Te wysokie choinki wielokrotnie mają też duży obwód a to mi jednak przeszkadza
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Filemon24 07:48, 01 gru 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
ren133 napisał(a)


Ach te dzieci ... no ale Twoja jeszcze taka malutka jak tu nie ulec?
Mówisz, że beton nie bardzo Ci się widzi do sypialni ... pewnie masz ... tym bardziej, ze nie jest to duże pomieszczenie... a biała cegła urocza tylko eMowi się nie widzi ... no i nie wiem czy pasowałoby jeśli w salonie i korytarzu mam beżowy kamień?
Jeśli chodzi o choinkę to przez dziesięć lat mieliśmy zawsze żywą choinkę i to taką 2,50m (kupowana kilka dni przed Wigilią ... nie na żadne zamówienie, zwykły świerk, ale zawsze dość gęsta)... ale Ty pewnie szukasz w donicy?

PS Wybierasz się w sobotę do Ciepłuchy?


jak nie beton i nie cegły to teraz bardzo modne są płyty drewniane na ścianach ewentualnie można sobie zrobić cokoły na ścianach bardzo stylowe i modne rozwiązanie mój chłopak się takimi rzeczami zajmuje ma pełno zdjęć.... jak ktoś by chciał to mogę wstawić i pokazać jak to wygląda
____________________
ren133 09:25, 01 gru 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Filemon24 napisał(a)


jak nie beton i nie cegły to teraz bardzo modne są płyty drewniane na ścianach ewentualnie można sobie zrobić cokoły na ścianach bardzo stylowe i modne rozwiązanie mój chłopak się takimi rzeczami zajmuje ma pełno zdjęć.... jak ktoś by chciał to mogę wstawić i pokazać jak to wygląda


Jak możesz to zapodaj jakąś fotkę ... jeszcze chodzą mi po głowie panele 3d
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies