Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

anna_t 19:29, 24 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Iwk4 napisał(a)

Aniu, masz chyba za blisko agro pod spodem. I woda słabo przez nią przechodzi. Woda do tujki nie dociera.

Bogdzia napisał(a)
Iwonka ma racje za blisko agrowłóknina. Teraz przy tym obfitym deszczu pewnie sie im poprawi jesli nie za bardzo podeschły, ale jak deszcz mały to za mało wody dostają.Jak masz korę to agrowłóknina juz moze nie jest potrzebna.

Kochane na szczęście tuja odzyła, podciełam szmate jak radziłyście i poszło codziennie nawodnienie i dzielnie walczy myślę że gdyby miala paść to w te dwa tyg by juz uschła gdy nas nie było
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:31, 24 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
karolina_rg napisał(a)

no ale trzeba te linie jakoś doprowadzić do rabat - przekopać przez trawnik, więc dopóki nie mam trawy to najlepiej to wkopać

no ale dobra, poszukam sama

Karolina nie denerwuj się,ja mam akurat tak ze rabaty między kranami i nie musialam dawać węża doprowadzającego pomiedzy.pewnie w przyszłości gdy rozbuduje mi się ogrod będzie to niezbędne
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:33, 24 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ren133 napisał(a)
Ania
Podrzuciłabyś mi zdjęcie tych jeżówek wielokolorowych?

Renia sadzonek z bylinowego?niewiem czy to jeszcze aktualne?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:34, 24 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ag_zie napisał(a)
Różanka świetna! Jak rozrośnie się to będzie cudo! Linia kroplujaca życie ułatwia

hej Aga,fajny awatar
ułatwia zwłaszcza na urlopie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:35, 24 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
malkul napisał(a)

spore siewki śliczne
ja mam w słońcu

hej Gosia na poczatek posadziłam w cieniu, jak się ladnie ukorzenią to z paroma w słońcu spróbuję
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:44, 24 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Efffa, Filemon, Lutka, Margarete, Makao,Kasia i Anbu dziękuję dziewczyny że zaglądałyście tutaj, strasznie miło dzięki Wam się tu wraca
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:46, 24 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
jolanka napisał(a)
Zaglądam tu czasami anonimowo
Przeczytałam o chorej tui. Moje tez zaczęły wiosna chorować - "pomogła im włóknina - założona wcześniej w jednym miejscu - dla wygody
Kiedy ją odkryłam - zobaczyłam ogromna ilość korzeni - dosyć małych - płaszczących sie płasko na wierzchu ziemi. Ponieważ nie miały dostępu do powietrza, były podlewane z linii kroplującej też po wierzchu, nie szukały papusiu i wody w ziemi tylko wyszły pod samą folię. Wyobraź sobie, jaka miały tam temperaturę w upały, nie pobierały też składników pokarmowych z ziemi bo w jaki sposób? Do tego wilgoć, więc grzyb
Szybciutko zdejmowaliśmy szmatę - na szczęście dużo jej nie bylo, wyjmowałam tuje, dawałam od nowa dobra ziemię i wsadzałam z powrotem.

Teraz rosna dobrze, a szmaty na pewno nie zalożę, przynajmniej tam, gdzie rośliny są dosyć gęsto Pozdrawiam serdecznie - tez pokochałam róże

cześć Jola
ja szmate mam choć niewiem jak dlugo jeszcze, spore dziury im wyciałam. będę obserwować. mnie przeraza poprostu walka z chwastami..
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:47, 24 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
11stokrotka napisał(a)
Aniu, bywasz tu jeszcze? Założyłaś już nawadnianie, potrzebuję pogadać. Buźka

hej Małgoś, jestem już.straciłam wszystkie kontakty ale jak masz jeszcze mój numer to dzwoń
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:52, 24 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ivo,Mirella,Sebek jestem.. wypoczęta, trochę opalona i totalnie rozleniwiona, chyba chwasty pokocham albo będę drinkować przed wyjsciem do ogrodu
Reniu cieszę się ze dzwoniłaś, ja straciłam kontakty i nie mam do dziewczyn numerów. na spotkaniu u Magdy będę odnawiać
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
20:57, 24 cze 2016
róże pokaż skoro znów buszujesz na forum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies