Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

Filemon24 19:32, 25 cze 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
anna_t napisał(a)

całej rózanki to wstyd pokazywać,M kompost w tygodniu przywiezie to zrobie porzadek i wtedy pokazę
Pashmina, uwielbiam i bardzo polecam

Baronessa

Munstead Wood







ja w pashminach jestem tak zakochana, że sobie dokupiłam i mam 6 krzaczków są śliczne a jak pięknie trzymają kwiaty w te upały Aniu twój krzaczek bardzo duży, ślicznie ci rośnie ta pashminka
____________________
Filemon24 19:35, 25 cze 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Anda napisał(a)


Hej Aniu, fajnie że wróciłaś. Tak "cicho" było na forum bez Ciebie
Co do LO to przecież dopiero co ją posadzilaś. Moja w zeszłym roku też była taka sobie. W tym roku już długo kwitnie, chyba ze trzy tygodnie. Co do mszyc to pryśnij ją w tym roku jakimś środkiem systemicznym (nie kontaktowym) i będziesz miała spokój. Najwyraźniej nie masz jeszcze w ogrodzie zbyt wielu naturalnych wrogów mszyc


Mszycami się nie ma co przejmować haha ja to luzik nie robią na mnie wrażenia haha ostatnio zasmakowały im przywrotniki więc biore oprysk i pryskam a z róż pojedyncze egzemplarze zbieram trzeba sobie radzić bo mszyce będą zawsze w ogrodzie i to na różnych roślinach......
____________________
anna_t 22:17, 25 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Anda dziękuję, widzisz ja w goracej wodzie kąpana i jak widzę że coś nie tak to zaraz doła łapę i najlepiej bym ogrod przeorała od nowa..cierpliwosci sie muszę nauczyć kocimiętkę zetnę a rozsadzę jesienią. dopiero teraz gdy różanka nabiera masy widzę co mi nie pasuje i co pozmieniam
a jak sprowadzić naturalnych wrogów mszyc?
Ewik z tą gotowością to rzeczywiście louis się nie spieszy ale bardziej drażnią mnie te robale na nich, najwięcej!

Ewy moje dziękuję Wam za wsparcie różane, Wasze zdanie jest dla mnie bezcenne!
Edyta upss już spryskałam...chyba więcej niż 1/4 było...może popada w nocy bo burze słyszę niedaleko to zmyje troche i bedzie ok?
Anita po zaręczynach już to myślalam ze cos planujecie ja pashmine też uwielbiam. zrobiłam więcej fotek dla Lindsay

____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 22:24, 25 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
psikając sodą róże natrafiłam na takiego jegomościa, co to?martwić się?

powiedzcie mi bo do tej pory widziałam mszyce czarne i zielone a takie małe białe to też mszyce?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Filemon24 22:25, 25 cze 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
cierpliwość pokora to jest trudne ale ważne w ogrodnictwie i trzeba to w sobie wyćwiczyć ja jestem strasznie niecierpliwa i sam się sobie dziwie jak ja mogę hodować roślinki z nasion hahah
pashminka śliczna musisz dokupić jej koleżanek
____________________
anna_t 22:26, 25 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
dzieje się...może za tydzień będzie skończony. M maluje deski
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 22:27, 25 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Filemon24 napisał(a)
cierpliwość pokora to jest trudne ale ważne w ogrodnictwie i trzeba to w sobie wyćwiczyć ja jestem strasznie niecierpliwa i sam się sobie dziwie jak ja mogę hodować roślinki z nasion hahah
pashminka śliczna musisz dokupić jej koleżanek
wiem jak do końca sezonu bedzie mnie tak zachwycać to napewno sprawię jej towarzystwo
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Filemon24 22:29, 25 cze 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
anna_t napisał(a)
psikając sodą róże natrafiłam na takiego jegomościa, co to?martwić się?

powiedzcie mi bo do tej pory widziałam mszyce czarne i zielone a takie małe białe to też mszyce?


takie jasne to zapewne skoczki różane a tego robala to jakoś nie rozpoznaje bo takich u siebie nie widuje u mnie mam ryjkowce zielone, opuchlaki, ogrodnice niszczylistną - ta banda mi zżera listki
ten czerwony też jak dla mnie podejrzany ale jak jak nie mam pewności to nie zabijam przenosze robaczki na trawe
____________________
Filemon24 22:31, 25 cze 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
anna_t napisał(a)
dzieje się...może za tydzień będzie skończony. M maluje deski


fajowo chyba przebijesz malkul
my z moim bąblem musimy się nacieszyć stanem narzeczeńskim haha
____________________
Madzenka 23:18, 25 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nie znam tego czerwonego jegomościa
Pashmina zachwyca, widzę ze poszalałaś z zakupami różanymi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies