Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W oflisowym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

W oflisowym ogrodzie

AnnaCh 08:51, 23 lis 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
kamila66 napisał(a)
Wieczorem była u nas mżawka i dlatego tak się stało. Kolega z pracy otworzył tylko drzwi z tyłu
Miałam to samo, udało mi się wejść przez drzwi pasażera i odpalić samochód. Odkuć go z lodu nie mogłam, jechałam do pracy z tamimi małymi odskrobanymi fragmentami, jak w czołgu A w sobotę mówiłam M., że trzeba wazeliną uszczeliki posmarować
____________________
Ania - Malutki pod lasem
kamila66 09:16, 23 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
waldek727 napisał(a)

Silikon w sprayu powinien być na każdej stacji CPN.
Rozpyl go również we wszystkich zamkach.
Polecam, bo warto go mieć w swoim gospodarstwie domowym, tak samo jak WD-40.


Zakupię na pewno
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 09:22, 23 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
AnnaCh napisał(a)
Miałam to samo, udało mi się wejść przez drzwi pasażera i odpalić samochód. Odkuć go z lodu nie mogłam, jechałam do pracy z tamimi małymi odskrobanymi fragmentami, jak w czołgu A w sobotę mówiłam M., że trzeba wazeliną uszczeliki posmarować


Mniej więcej miałyśmy ten sam klimat
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Milka 15:38, 23 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witaj Kamilo
Poczytałam ciut pierwsze strony, obejrzałam historyczne fotki i powiem, że podziwiam, tyle ciężkich działań, Ty sama zrobiłaś, i lekko nie było, jak to w zyciu, więc podziwiam ogród, widać inspiracje z O. jak i własne pomysły. Te deski cudne, zwłaszcza dębowe, pozdrawiam serdecznie.

Aha, ten berberys Maria fajny, strzelisty
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
lojalna_ 19:38, 23 lis 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kolory cudne ...maliny truskawki miód dla oczu i podniebienia
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
anabuko1 21:18, 23 lis 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
O, no to poranek była zaskakujący i znowu zima się zaczyna i wszelkie dolegliwości z nią związane
Z jednej strony lubię zimę , śnieg, biel, oszronione drzewa.Święta i czas odpoczynku ogrodowego.Czas na rodzinę i dobre książki, czy tez filmy i oczywiście literaturę ogrodową.A z drugiej strony, te chlapy,Mrozy, wiatry, szarości, zimnica, ciemnica,Pustka kolorystyczna,, tego już nie lubię
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
kamila66 07:22, 24 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Milka napisał(a)
Witaj Kamilo
Poczytałam ciut pierwsze strony, obejrzałam historyczne fotki i powiem, że podziwiam, tyle ciężkich działań, Ty sama zrobiłaś, i lekko nie było, jak to w zyciu, więc podziwiam ogród, widać inspiracje z O. jak i własne pomysły. Te deski cudne, zwłaszcza dębowe, pozdrawiam serdecznie.

Aha, ten berberys Maria fajny, strzelisty


Witam w moim ogrodzie
Cieszę się, że Ci się podoba
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 07:22, 24 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
lojalna_ napisał(a)
Kolory cudne ...maliny truskawki miód dla oczu i podniebienia

Witam
Częstuj się Smacznego
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 07:25, 24 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
anabuko1 napisał(a)
O, no to poranek była zaskakujący i znowu zima się zaczyna i wszelkie dolegliwości z nią związane
Z jednej strony lubię zimę , śnieg, biel, oszronione drzewa.Święta i czas odpoczynku ogrodowego.Czas na rodzinę i dobre książki, czy tez filmy i oczywiście literaturę ogrodową.A z drugiej strony, te chlapy,Mrozy, wiatry, szarości, zimnica, ciemnica,Pustka kolorystyczna,, tego już nie lubię

Aniu gdy zima jest krótka to to wszystko jest do zniesienia. Pamiętam 2013 rok, wtedy Kuba miał kilka miesięcy, zima trwała do kwietnia. Święta wielkanocne w aurze "wigilijnej" śniegu było po pas.
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Dominika11 07:39, 24 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Pamiętam jak wtedy lepiło się na wielkanoc króliki ze sniegu
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies