Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Panie Klonie!

Pokaż wątki Pokaż posty

Panie Klonie!

anulaa 22:29, 04 lis 2015


Dołączył: 24 paź 2013
Posty: 114
Warmia napisał(a)
Witam nową ogrodniczkę Rozsiadam się i czekam na ciąg dalszy.


Witam! Cudne kociaki u Ciebie, u nas tylko sąsiedzkie zaglądają do kompostownika.
____________________
Panie Klonie
Gardenarium 22:30, 04 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Warzywnik to teraz najważniejszy fragment ogrodu, może zrobisz w skrzyniach? Będą lepsze plony

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/466-warzywniki-w-skrzyniach

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anulaa 22:58, 04 lis 2015


Dołączył: 24 paź 2013
Posty: 114
I jeszcze trochę jesieni:
- papuga Pola wita na naszym polu

- stary rower, beczka, kosze...jeszcze nie znalazły swojego stałego miejsca


- a to drzewko, które wykopywali sąsiedzi i nam sprezentowali (podczas wykopywania żyło), ale źle potraktowane (wykopywane w upalny dzień, połamane korzenie), nie przetrwało. Mimo to-lubimy je Czy jakieś pnącze, może winobluszcz mógłby spowodować, że się zazieleni?
____________________
Panie Klonie
anulaa 12:50, 05 lis 2015


Dołączył: 24 paź 2013
Posty: 114
Gardenarium napisał(a)
Warzywnik to teraz najważniejszy fragment ogrodu, może zrobisz w skrzyniach? Będą lepsze plony

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/466-warzywniki-w-skrzyniach



Witam
Skrzynie to moje marzenie, może z czasem uda się je zrealizować.
____________________
Panie Klonie
Warmia 21:30, 05 lis 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
anulaa napisał(a)


Witam! Cudne kociaki u Ciebie, u nas tylko sąsiedzkie zaglądają do kompostownika.


Miło mi, że zaglądasz do mnie Zapraszam częściej.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Jana 00:26, 06 lis 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Witaj fajnie się zapowiada, już kawał roboty za Tobą
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
anulaa 21:52, 07 lis 2015


Dołączył: 24 paź 2013
Posty: 114
Jana napisał(a)
Witaj fajnie się zapowiada, już kawał roboty za Tobą


Witaj, no właśnie chyba doła łapię...jak podziwiam te wszystkie piękne ogrody zaprezentowane na Ogrodowisku i zerkam na wrzucone przez siebie fotki...buuu...smutno u mnie...
____________________
Panie Klonie
Warmia 22:11, 07 lis 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
anulaa napisał(a)


Witaj, no właśnie chyba doła łapię...jak podziwiam te wszystkie piękne ogrody zaprezentowane na Ogrodowisku i zerkam na wrzucone przez siebie fotki...buuu...smutno u mnie...


Ale, że teraz smutno, czy ogólnie? Głowa do góry. Ja też miewam załamki jak liście opadają i wszystko robi się jakieś takie bure. Ale to jest najlepszy czas na dostrzeżenie tych braków ogrodowych i przemyślenie tego co możnaby zmienić, żeby w przyszłym roku jesienią i zimą już było lepiej.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Nallar 22:22, 07 lis 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
anulaa napisał(a)


Witaj, no właśnie chyba doła łapię...jak podziwiam te wszystkie piękne ogrody zaprezentowane na Ogrodowisku i zerkam na wrzucone przez siebie fotki...buuu...smutno u mnie...

Doła? To normalne jesienią, taka pora że deprechy człek się może nabawić nawet patrząc na pustą kartkę.
Anulaa, tak jak napisała Marta, Głowa do góry.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
anulaa 22:23, 07 lis 2015


Dołączył: 24 paź 2013
Posty: 114
Warmia napisał(a)


Ale, że teraz smutno, czy ogólnie? Głowa do góry. Ja też miewam załamki jak liście opadają i wszystko robi się jakieś takie bure. Ale to jest najlepszy czas na dostrzeżenie tych braków ogrodowych i przemyślenie tego co możnaby zmienić, żeby w przyszłym roku jesienią i zimą już było lepiej.


Z jednej strony wydaje mi się, że już coś tam zdziałaliśmy, ale z drugiej, że tak nijako jest...chyba te porównania z innymi kiepsko mi zrobiły... bleee-już nie będę
Jutro narysuję plan mojego przedogródka i poproszę o pomoc-pomysły co do układu rabat, wyboru roślinek.
Dobrej nocy wszystkim!!!
____________________
Panie Klonie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies