Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Panie Klonie!

Pokaż wątki Pokaż posty

Panie Klonie!

anulaa 22:26, 07 lis 2015


Dołączył: 24 paź 2013
Posty: 114
Nallar napisał(a)

Doła? To normalne jesienią, taka pora że deprechy człek się może nabawić nawet patrząc na pustą kartkę.
Anulaa, tak jak napisała Marta, Głowa do góry.


Oki Idę pomachać Panu Klonowi na dobranoc
____________________
Panie Klonie
Mala_Mi 08:30, 09 lis 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Każdy przechodził to samo na początku Więc głowa do góry, wejście na Forum powoduje nawet u tych co mają dojrzałe ogrody - kompleksy ....

Gadżety - jest tu kilka ogrodniczek co też lubią takie fikuśne ozdoby , mają dzieci w podobnym wieku. Znajdziesz wspólny język również na płaszczyźnie około ogrodowej.

A ja zajrzałam bo ... pierwszy raz ktoś używa na forum takiej samej nazwy dla rabaty .....czyli rabata wsiowa
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anulaa 12:39, 12 lis 2015


Dołączył: 24 paź 2013
Posty: 114
Mala_Mi napisał(a)
Każdy przechodził to samo na początku Więc głowa do góry, wejście na Forum powoduje nawet u tych co mają dojrzałe ogrody - kompleksy ....

Gadżety - jest tu kilka ogrodniczek co też lubią takie fikuśne ozdoby , mają dzieci w podobnym wieku. Znajdziesz wspólny język również na płaszczyźnie około ogrodowej.

A ja zajrzałam bo ... pierwszy raz ktoś używa na forum takiej samej nazwy dla rabaty .....czyli rabata wsiowa


Mam nadzieję, że poznam te ogrodniczki od fikuśnych ozdób i dzieci Oby się odezwały. Te gadżety-bo my z mężem tacy retro trochę jesteśmy-kapelusze na głowach, stare meble w domu, więc i na rabatkach starocie

Byłam u Ciebie, cudnie, mogę liczyć na podpowiedzi w planowaniu mojego ogródka?
____________________
Panie Klonie
anulaa 23:01, 12 lis 2015


Dołączył: 24 paź 2013
Posty: 114
Dziś naskrobię nieco o moim przedogródku, którego ...jeszcze nie ma. Jest to teren z trawką, którego dwie "ściany" stanowią tuje-jedną, dwunastometrową, szmaragdy (granica przedogródka i dalszej części ogródka), drugą, prawie 22-metrową, brabanty (wzdłuż ogrodzenia, za którym znajduje się droga wewnętrzna).
Na zdjęciu plan całego terenu, mam nadzieję, że przedogródek widoczny.



Na środku rośnie Pan Klon - od początku marzyło nam się, by w jakiś sposób zaznaczyć centrum tego obszaru (klombem, gazonem, drzewem) - trochę tak jak przed dawnymi dworkami bywało. I tej wiosny padło na klon, zwyczajny. Na pewno pod nim ma się pojawić jakaś roślinność, na planie jest to zaznaczone jako okrągła rabata. Na zdjęciu zamiast Pana Klona-Pan Mąż przygotowuje dziurę dla naszego nowego znajomego

Chcemy, by wzdłuż ogrodzenia, prostopadłego do tego z brabantami, również wyrosła ściana jakichś wysokich roślin-czy tu również mają rosnąć tuje? Nie będzie zbyt nudno? Mamy tu 14 metrów.
Przed tymi wszystkimi tujami mają powstać rabaty. Był plan, ze będą to linie proste, ale chyba nie jest to dobry pomysł. Ziemię tu mamy kiepściutką. Marzą nam się bukszpany, trawy, może róże.
W tej chwili kilka roślinek rośnie obok schodów-taka zbieranina. I nic poza tym.
____________________
Panie Klonie
waldek727 23:43, 12 lis 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
anulaa napisał(a)

Na środku rośnie Pan Klon



Jasne.
Wystarczy tylko podpisać fotkę i już wszystko wiadomo.
A jak ma na imię.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Karol99 00:10, 13 lis 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Klony to śliczne drzewa.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
anulaa 22:29, 13 lis 2015


Dołączył: 24 paź 2013
Posty: 114
Karol99 napisał(a)
Klony to śliczne drzewa.


W kapeluszu, pod krawatem i z poszetką wyglądają jeszcze ładniej
____________________
Panie Klonie
anulaa 22:34, 13 lis 2015


Dołączył: 24 paź 2013
Posty: 114
waldek727 napisał(a)

Jasne.
Wystarczy tylko podpisać fotkę i już wszystko wiadomo.
A jak ma na imię.


Panowie! Panowie zareagowali na fotkę z mężem mym... i jeszcze o imię pytają Muszę go zapytać, czy mogę zdradzić Ale to jutro, bo dziś po dłuuugim przebywaniu w towarzystwie swoich dwóch kobiet poszedł sobie przypomnieć jak to jest z mężczyznami
____________________
Panie Klonie
AnnaCh 23:49, 13 lis 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Aniu, przybiegłam do Ciebie od Marty Pozwolisz, że będę zaglądała?
Do Rawy w sumie nie jest bardzo daleko, może kiedyś się spotkamy na jakimś zlocie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sylwia_slomc... 00:15, 14 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
anulaa napisał(a)


Mam nadzieję, że poznam te ogrodniczki od fikuśnych ozdób i dzieci Oby się odezwały. Te gadżety-bo my z mężem tacy retro trochę jesteśmy-kapelusze na głowach, stare meble w domu, więc i na rabatkach starocie

Byłam u Ciebie, cudnie, mogę liczyć na podpowiedzi w planowaniu mojego ogródka?


Witam się i ja z tych retro - wsiowych to ja jestem na bank, przybiegłam od Martusi do Ciebie i wprawdzie moje chłopaki już wyższe ode mnie, ale ogród też dla nich......staroci Ci u mnie dostatek szczególnie w gospodzie.....wpadnij i Się rozgość Ogród dopiero tworzę drugi sezon, ale przysiąść już jest gdzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies