Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

MirellaB 14:02, 29 mar 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Zaglądam i czytam wszystko. Mało Ci doradzę, bo w planowaniu to ja kiepska jestem, ale jak już będziesz stała przed wyborem czy tak czy tak to doradzę

Przedyskutuj jeszcze z projektantką, daj kolejne swoje wytyczne niech weźmie pod uwagę
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
kasja83 14:18, 29 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
MirellaB napisał(a)
Zaglądam i czytam wszystko. Mało Ci doradzę, bo w planowaniu to ja kiepska jestem, ale jak już będziesz stała przed wyborem czy tak czy tak to doradzę

Przedyskutuj jeszcze z projektantką, daj kolejne swoje wytyczne niech weźmie pod uwagę


A poszedł dzisiaj elaborat mailemNo zobaczymy-może pierwotnie wyraziłam się za małą precyzyjnie
Czy cena za graba kolumnowego 2 metry (szczepienie na wys.40-50)-60 zł jest fajna?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
ivo 14:21, 29 mar 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
kasja83 napisał(a)


A poszedł dzisiaj elaborat mailemNo zobaczymy-może pierwotnie wyraziłam się za małą precyzyjnie
Czy cena za graba kolumnowego 2 metry (szczepienie na wys.40-50)-60 zł jest fajna?

Myślę ze fajna
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Sylvana 23:42, 29 mar 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Przywędrowałam po dłuższej nieobecności...ale widzę, że sporo mam do nadrobienia więc na razie tylko macham i pozdrawiam wiosennie
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
kasja83 07:59, 30 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Sylvana napisał(a)
Przywędrowałam po dłuższej nieobecności...ale widzę, że sporo mam do nadrobienia więc na razie tylko macham i pozdrawiam wiosennie


WitajFajnie, że wróciłaś i miło, że zajrzałaś

A ja wczoraj urobiłam się jak wół-rozbieram skalniak przy szambie. To, co 3 lata temu tam nawkładałam-teraz wynoszę-robota głupiego I jeszcze taka refleksja-skąd mi się bierze tyle kamieni???Działka była grabiona, czyszczona nie raz- a one ciągle wyłażą. Moja ziemia obradza w kamulce!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
nawigatorka 08:45, 30 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kasja83 napisał(a)


WitajFajnie, że wróciłaś i miło, że zajrzałaś

A ja wczoraj urobiłam się jak wół-rozbieram skalniak przy szambie. To, co 3 lata temu tam nawkładałam-teraz wynoszę-robota głupiego I jeszcze taka refleksja-skąd mi się bierze tyle kamieni???Działka była grabiona, czyszczona nie raz- a one ciągle wyłażą. Moja ziemia obradza w kamulce!
rolnicy zbieraja co roku bys ty wiedziala ile robót glupiego ja juz w swoim grodzie zrobilam...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
kasja83 09:37, 30 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Asia pewnie masz racjęA ile takich robót jeszcze nas czeka...jak mąż dowie się, że będzie musiał z ziemi wykopać olbrzymi fundament, który mamy pod aktualną bramą-bardzo się ucieszyD
Niemniej jednak pogoda piękna i pracować się chce!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
ag_zie 13:04, 30 mar 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Jestem projekt widziałam i trochę poczytałam Nistety nie poradzę bo zielona jestem ale z chęcią będę kibicować!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Ludwika 13:36, 30 mar 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Witam, macie bardzo ładny dom i prognostyki na piękny ogród też bardzo dobre Lubię śledzić te początki, bo wtedy zmiany są najbardziej spektakularne. Dlatego zaznaczam sobie wątek i będę czasem wpadać z wizytą Pozdrawiam
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
MirellaB 16:02, 30 mar 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
kasja83 napisał(a)


A poszedł dzisiaj elaborat mailemNo zobaczymy-może pierwotnie wyraziłam się za małą precyzyjnie
Czy cena za graba kolumnowego 2 metry (szczepienie na wys.40-50)-60 zł jest fajna?

Czyli czekamy na poprawki

Na temat ceny nie powiem, bo nie wiem
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies