Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

anbu 12:22, 04 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Iwka szczerze to może widziałam, że ze dwa razy go gdzieś przelał ale nie więcej i to nie jakoś bardzo mocno bo studnia chłonna nam wyschła
Upały u nas były od początku lipca do połowy września. Zaczęły mu (trawnikowi) się w kilku miejscach żółte plamy robić, to te miejsca przelał. Bałam się, że będzie po trawniku a tu niespodzianka
Pamiętam, że we wrześniu jak pogoda się zmieniła to trawnik zaczął nabierać masy i w sumie już taki dywanowaty był przez cała zimę.
A teraz jest miodek

A po koszeniach to wcale, nic a nic nie podlewał

Dlatego teraz mam obsesje deszczu. Po prostu lubię jak pada, bo wiem że dla roślin to fajna sprawa jest
____________________
Ania Ogród Ani :)
kasja83 12:26, 04 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
No to ładna historia z tym trawnikiem...
To mam pytanko inne- dziewczyny tak z ręką na sercu-jak macie gdzieś wysypany żwirek-to sypiecie go na samą ziemię??
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
ivo 12:32, 04 kwi 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Kasjo odnośnie żwiru to z tego co wiem to kilka osób ma szmaty i na to żwirek ok 5 cm i ja tak zrobię
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Efffa 12:32, 04 kwi 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Kasja ja mam żwirek bez szmaty, ale na dniach go ściągam i daje agrowłókninę, na dodatek by mieć jak najmniej szmatek rezygnuje ze żwiru na rzecz kory, najwiekszy problem przy żwirku mam przy wsadzaniu czegoś nowego bądź przesadzaniu, jak sobie przypomnę czyszczenie żwirku w tamtym roku , to mam ciarki.Niemam nigdzie szmat i nie boję sie teraz powiedzieć , że gdy będę mieć żwirek dam agrowłókninę.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
iwka 12:35, 04 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ja mam tylko trochę, ale pod kamykami mam szmatę, tam gdzie rośnie konwalnik, szeroko wycięta
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Efffa 12:35, 04 kwi 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Czy Ty przewidujesz u siebie rh?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
kasja83 12:43, 04 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Rh??

Bo wadzę się z moim eMem, że bez szmat ma być-ale tak na dobrą sprawę-żwirek wlezie mi w ziemię-nie mówię o żwirku wszędzie-bo tam gdzie się będzie dało będę sypać korą-ale np. w rabata na szambie, w bruku będzie wyżwirkowana-jak tu zrobić, zeby było dobrze?I mnie i roślinkom.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Efffa 12:47, 04 kwi 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
rh czyli rododendrony.
hmmm, ja pod żwir na pewno dam szmatki, a żwiru duzo nie będę mieć.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Dominika11 12:50, 04 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ja tam gdzie mam żwir mam niestety szmate, ale wkoło roslinek mam duzo powycinane - ze żwiru potem bardzo ciężko się plewi
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kasja83 12:53, 04 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Efffa napisał(a)
rh czyli rododendrony.
hmmm, ja pod żwir na pewno dam szmatki, a żwiru duzo nie będę mieć.


Nie przewiduję-przynajmniej z frontu.

Czyli jednak trochę szmatek jest na OD
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies