Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Wendy79 08:45, 16 lut 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Kilka dobro-wiosennych wiadomości.

Wróciły do nas żurawie ,a zamówienie na piwonie zostało złożone (+ dwie odmiany irysów bródkowych:blue i sen lac, również na rabatę peoniową)


Stan wysiewów na dzisiejszy poranek: wschodzi ostnica i goździki szabo też zaczynają nieśmiało.




Czy ktoś z Was kupował trawy w kłączach?
Mój eM wrócił wczoraj z A. z takimi oto zakupami:



Stan kłączy jak widać, co teraz z nimi zrobić?
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
kasja83 09:07, 16 lut 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Miłe wieści interesująca sprawa z tymi kłączami.gdzie kupiliście?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Wendy79 09:12, 16 lut 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
kasja83 napisał(a)
Miłe wieści interesująca sprawa z tymi kłączami.gdzie kupiliście?


Auchan
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
gobasia 09:47, 16 lut 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Do doniczek i czekać wiosny...mialam w ub roku molinię i miskanty w klączach ...tylko w kwietniu i sadzilam bezpośrednio do gruntu ładnie przyrosly ,ciekawe czy przezimowały
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Wieloszka 09:54, 16 lut 2017


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Aga, wiosna niebawem A u Ciebie widzę już wielkie przygotowania.
Jeśli jesteś zainteresowana, to mam do oddania parę trawek dorodnych i magnolię (ostrzegam - z własnym wykopem ). Masz do mnie blisko, więc możemy się umówić w którąś marcową sobotę.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
AniMa 16:29, 16 lut 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Wczoraj pisałam posta z komórki ale widze, że go zjadło...
Aga kupiłaś wszystkie piwonie z listy????
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Wendy79 20:25, 16 lut 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AniMa napisał(a)
Wczoraj pisałam posta z komórki ale widze, że go zjadło...
Aga kupiłaś wszystkie piwonie z listy????


Wszystkie, oprócz siódemki.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 20:28, 16 lut 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Wieloszka napisał(a)
Aga, wiosna niebawem A u Ciebie widzę już wielkie przygotowania.
Jeśli jesteś zainteresowana, to mam do oddania parę trawek dorodnych i magnolię (ostrzegam - z własnym wykopem ). Masz do mnie blisko, więc możemy się umówić w którąś marcową sobotę.


EMowi się oczy aż zaświeciły na te trawki i dopytuje jakie Na magnolię nie mam już niestety miejsca, no chyba, że któraś z moich zmarznie. Jak będę znała swój grafik na marzec, to się odezwę
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wieloszka 19:39, 17 lut 2017


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Wendy79 napisał(a)


EMowi się oczy aż zaświeciły na te trawki i dopytuje jakie Na magnolię nie mam już niestety miejsca, no chyba, że któraś z moich zmarznie. Jak będę znała swój grafik na marzec, to się odezwę

Zrobiłam wczoraj przegląd - 8szt. dorodnych "Frosted Curls" (po podzieleniu byłoby min.12szt.), 4 ogromne lawendy (zrośnięte już razem), 5szt. hortek "Annabelle", 8szt. tawuł "Gold Mound", berberysy czerwone, kilka stip - o ile nie przemarzła. Oprócz tego odrosty seslerii jesiennej i mnóstwo siewek werbeny, ale to trochę później, może w kwietniu. Jeśli czegoś nie będziesz chciała - nie ma problemu, mam następnych chętnych w kolejce Pomyślałam o Tobie, bo duża działka do zagospodarowania, więc może coś z tego będzie pasowało do Twojej koncepcji
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Monia81 00:12, 18 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Witam się Piękny ogród tworzysz, warzywnik super Będę podglądać Pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies