Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

AgataP 09:51, 12 cze 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Aga odpoczęłaś? Nabrałaś nowych sił ? Coś wymyśliłaś ?
wycieczki zazdroszczę
____________________
Z Pszenicznej...
Pszczelarnia 09:53, 12 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dziękuję za relację z Wojsławic. Twoje róże mają bardzo szlachetne delikatne kształty kwiatów. Miłych poczynań w ogrodzie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
aga_pe 13:30, 12 cze 2017


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wendy79 napisał(a)
Fanka bodziszków






Dołączam do fanklubu. Tego pierwszego jeszcze nie mam. U mnie w ogrodniczych można zapomnieć o fajnych bylinach. Jak byś gdzieś w okolicy wypatrzyła, to melduj
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wendy79 13:51, 12 cze 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AgataP napisał(a)
Aga odpoczęłaś? Nabrałaś nowych sił ? Coś wymyśliłaś ?
wycieczki zazdroszczę


Tak, patrzę znowu na ogród innymi oczami. Więcej takich wyjazdów sobie życzę Było super! Kilka pomysłów już kształtuje się w głowie.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 13:55, 12 cze 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Pszczelarnia napisał(a)
Dziękuję za relację z Wojsławic. Twoje róże mają bardzo szlachetne delikatne kształty kwiatów. Miłych poczynań w ogrodzie.


Ewuś, rozglądałam się za Tobą, czy czasami gdzieś Cię nie wypatrzę,a tak tylko Grochowskich wypatrzyłam
Dziękuję w imieniu róż, szukam jakiejś za Heritage, która przemarzła. No i myślę, że przywiozę jakiejś z Różanego Weekendu w Rosarium. W tym roku 22-23 lipiec.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 14:03, 12 cze 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
aga_pe napisał(a)


Dołączam do fanklubu. Tego pierwszego jeszcze nie mam. U mnie w ogrodniczych można zapomnieć o fajnych bylinach. Jak byś gdzieś w okolicy wypatrzyła, to melduj


Aga, przywiozłam dwa skarby bodziszkowe ( z myślą też o Tobie). Będę mnożyć. Masz?




____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
aga_pe 20:20, 12 cze 2017


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wendy79 napisał(a)


Aga, przywiozłam dwa skarby bodziszkowe ( z myślą też o Tobie). Będę mnożyć. Masz?






Nie mam. A kupiłaś więcej, żebym mogła odkupić już teraz sadzonkę?

Mam bodziszek Renarda i pełny, ale niestety nie rosną tak szybko
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Jana 22:49, 12 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
pospacerowałam razem z Tobą po Wojsławicach, zazdroszczę piękne okazy bodziszków nabyłaś, mają interesujący kolor liści, ciekawe jak kwitną masz też piękne róże, Ta wypatrzona przez Ciebie nie nadaje się chyba na konfitury, najlepsza różowa, sama szukam, bo chciałabym zrobić szpaler z nich by mieć na konfitury wczoraj zrobiłam pierwszy raz z czarnego bzu - kwiaty w cieście naleśnikowym na deser (korzystałam z bloga A.Maciąg), wyszły bardzo smaczne (najlepiej ciepłe), nawet M brał dokładkę zawsze tylko sok robiliśmy
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Wendy79 09:06, 13 cze 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
aga_pe napisał(a)


Nie mam. A kupiłaś więcej, żebym mogła odkupić już teraz sadzonkę?

Mam bodziszek Renarda i pełny, ale niestety nie rosną tak szybko


No, niestety nie. Środki były ograniczone, to i zakupy małe. Mam nadzieję, że będą ładnie przyrastały, to szybko sadzonki zrobię
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 09:10, 13 cze 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Jana napisał(a)
pospacerowałam razem z Tobą po Wojsławicach, zazdroszczę piękne okazy bodziszków nabyłaś, mają interesujący kolor liści, ciekawe jak kwitną masz też piękne róże, Ta wypatrzona przez Ciebie nie nadaje się chyba na konfitury, najlepsza różowa, sama szukam, bo chciałabym zrobić szpaler z nich by mieć na konfitury wczoraj zrobiłam pierwszy raz z czarnego bzu - kwiaty w cieście naleśnikowym na deser (korzystałam z bloga A.Maciąg), wyszły bardzo smaczne (najlepiej ciepłe), nawet M brał dokładkę zawsze tylko sok robiliśmy


Bodziszek jeden ma mieć białe, a drugi białe kwiaty, ale faktycznie wybrałam je z eMem dla koloru ich liści. Nie wiem czy róża się nadaje, chociaż można powiedzieć, że trochę konfitury sobie zrobiłam ( jak gimnastykowałam się pod krzakami, kolanami wygniotłam na spodniach płatki)...
Bloga Agnieszki też czytam, no i mam prawie wszystkie jej książki Może spróbuję tych naleśnikowych kwiatów? Na razie robię drugą partię soku, a eM sobie szampanka zażyczył.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies