Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 09:27, 18 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Pluszakowa napisał(a)
O 200 gratulacje


Dzięki i nie bój się rozchodników, na nich możesz eksperymentować. To tak proste roślinki do rozmnożenia że każdemu się uda
____________________
Z Pszenicznej...
Gocha 10:04, 18 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Agatko nie wiedziałam że mam nie sadzić białego rozchodnika przy innych kolorach i niestety tak właśnie zrobiłam. No trudno. Ale nie wiem czy wiesz że on powinien być posadzony w słońcu bo inaczej zamiera- chyba Irenka- Miłka mi o tym pisała. Coraz piękniej u Ciebie. A to połączenie płyt chodnikowych z kamieniami i podkładami po prostu cudne- takie bardzo klimatyczne i cudownie pasuje do Waszego domu- po prostu sielsko-anielsko
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Margarete 10:54, 18 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AgataP napisał(a)


Tulucy zamówiłam:

Artemis, Voyage, Ascot i Bonica

kupiłam na All..o liczę że te nie padną mi jak tamte i w końcu będzie wypełniona cała różanka.

Dziś dosadzałam byliny, do róż wysokich wsadziłam powojnika bylinowego, chabra białawego, powojnika polish spirit, dosadzę tam jeszcze bodziszka alba, bo znalazłam go u siebie
Do niższych róż dosadziłam stipę, ciekawe czy przetrwa bo jest mikrusieńka

Konieczne muszę obsadzać wyższe róże by nie było tyle pielenia, co idę tam zajrzeć to chwasty wychodzą.

Ascot i Artemis bedziesz zachwycona, szczególnie z Artemisa - jest sliczna, nie choruje i obficie kwitnie a przede wszystkim zachowuje urode jej kwiat nawet po deszczach...szkoda że nie wołałas głosno o tym że ją kupujesz bo bym sie podłączyła, ja mam je obie ale potrzebuje na prezent....
Bonica - bezobsługowa, mocno lwitnąca i długo...troche smieci...poza tym same plusy
Voyage nie znam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
mirkaka 12:07, 18 maj 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Zjadło mi całego posta
Montana pewno zimą przemarzł, ale choć kilka kwiatów ma - dla zapachu
Mojego posadziłam przy tarasie, będę miała waniliowe kawkowanie tarasowe. Mój miał jeden kwiatek jak go kupiłam ale zapach tego jednego był zabójczy
Lykkefund zapączkowana ale zdjęcia zrobię jak zakwitnie. Z tego co pamiętam to jej zapach jest słabszy niż Montany, więc i tak on jest lepszy
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
AgataP 12:31, 18 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gocha napisał(a)
Agatko nie wiedziałam że mam nie sadzić białego rozchodnika przy innych kolorach i niestety tak właśnie zrobiłam. No trudno. Ale nie wiem czy wiesz że on powinien być posadzony w słońcu bo inaczej zamiera- chyba Irenka- Miłka mi o tym pisała. Coraz piękniej u Ciebie. A to połączenie płyt chodnikowych z kamieniami i podkładami po prostu cudne- takie bardzo klimatyczne i cudownie pasuje do Waszego domu- po prostu sielsko-anielsko


Gosiu, ja też nie wiedziałam i nie widziałam tego faktu, u dziewczyn gdzieś przeczytałam więc wolałam dmuchać na zimne Rozchodnik rośnie na słońcu, tego mu nie zabraknie

Dziękuje za uznanie, wiele to znaczy dla nas, bo praca tylko i wyłącznie nasza. Jeszcze dziś pamiętam układanie kamieni późną jesienią.
W tym roku też prace brukarskie jak się uda pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 12:34, 18 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margarete napisał(a)

Ascot i Artemis bedziesz zachwycona, szczególnie z Artemisa - jest sliczna, nie choruje i obficie kwitnie a przede wszystkim zachowuje urode jej kwiat nawet po deszczach...szkoda że nie wołałas głosno o tym że ją kupujesz bo bym sie podłączyła, ja mam je obie ale potrzebuje na prezent....
Bonica - bezobsługowa, mocno lwitnąca i długo...troche smieci...poza tym same plusy
Voyage nie znam


Małgosiu kupowałam na jesieni, ale wypadło mi parę sztuk i tak mnie irytowało to wolne miejsce że musiałam dokupić i liczę że przyjdą jutro lub pojutrze.
Nie lubię tak, jak coś zaplanuję to chcę mieć to skończone na tyle bym mogła potem bawić się w "ozdabianie"

Bonica idzie jako niższe piętro dla tych co będą na pergoli Mam nadzieję że już nie wypadnie mi nic w tym roku

____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 12:38, 18 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
mirkaka napisał(a)
Zjadło mi całego posta
Montana pewno zimą przemarzł, ale choć kilka kwiatów ma - dla zapachu
Mojego posadziłam przy tarasie, będę miała waniliowe kawkowanie tarasowe. Mój miał jeden kwiatek jak go kupiłam ale zapach tego jednego był zabójczy
Lykkefund zapączkowana ale zdjęcia zrobię jak zakwitnie. Z tego co pamiętam to jej zapach jest słabszy niż Montany, więc i tak on jest lepszy


Mirka cieszę się, ja teraz czekam aż Montana wypuści nieco dłuższe gałązki i ściągnę jedną na ziemię, przyszpilę, przysypię ziemią i będę czekać. Liczę że się ukorzeni, wolę mieć jakąś alternatywę w przypadku przemarznięcia tffu tffu

lykkefund jest na mojej liście i jak coś na nią wpadnie to nigdy nie wypada, chyba że z własnej woli...
____________________
Z Pszenicznej...
kasja83 14:30, 18 maj 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej Agata-gratki na 200!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AgataP 14:38, 18 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
kasja83 napisał(a)
Hej Agata-gratki na 200!


Kasja dzięki wielkie U mnie dziś grad padał, normalnie jakby styropianem sypali z dachu. Dobrze że szkód nie narobił
____________________
Z Pszenicznej...
kasja83 14:44, 18 maj 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
AgataP napisał(a)


Kasja dzięki wielkie U mnie dziś grad padał, normalnie jakby styropianem sypali z dachu. Dobrze że szkód nie narobił

Co TyU mnie mam nadzieję do tego nie dojdzie
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies