Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony Punkt - ogród Finki

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony Punkt - ogród Finki

Sebek 23:50, 24 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cudnie masz w ogrodzie - nadal podziwiam te cudne kanty !
U mnie też leje, ale przynajmniej podleje mi to co posadziłem Ale w dzień ma świecić słońce!!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Martek 01:33, 25 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Finko nie podjadły ci norniki jeszcze cebul tulipanów ?
Piękne masz ja już widziałam i różnice widzę mam niektóre z nich,ale u mnie jeszcze nie kwitną
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
finka 06:48, 25 kwi 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
o nornicach, kretach, karczownikach SZA ! lepiej nie wymawiać, bo przylezą !
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Lena 07:10, 25 kwi 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Śliczna wiosna u Ciebie
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Pszczelarnia 09:45, 25 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Marto, dzięki za wskazówkę z żelazem. To się zgadza. Nie wiedziałam co to: maja jasne, lekkie zażółcone końcówki. Dam im żelaza. Jaki nawóz jest z żelazem (do iglaków jakiś/uniwersalny - kompletnie się na tym nie znam, doradź proszę).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 09:48, 25 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
finka napisał(a)


Rabata różanecznikowa, następne czekają na dosadzenie



na olchę włazi Hortensja pnąca, a pod nią rabata funkiowa




Takie klimaty lubię.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
alinak 21:52, 02 maj 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Martuś błagam odpowiedz na PW, bo przecież szałwie już hulają w górę i pierwiosnki też .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
finka 22:34, 02 maj 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Alinko, to dobrze że już hulają, jutro odpowiem bo dopiero wróciłam do domu, tyle pracy, że hej. Jutro mamy nieczynne więc na pewno napiszę. Pozdrawiam gorąco...
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
finka 09:19, 03 maj 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Pszczelarnia napisał(a)
Marto, dzięki za wskazówkę z żelazem. To się zgadza. Nie wiedziałam co to: maja jasne, lekkie zażółcone końcówki. Dam im żelaza. Jaki nawóz jest z żelazem (do iglaków jakiś/uniwersalny - kompletnie się na tym nie znam, doradź proszę).


Pszczółko z pewnością już dorwałaś jakiś nawóz do iglaków, który ma wśród mikroelementów żelazo. Najwięcej jednak tego składnika ma Planton S do surfini, bo one nie zasilane żelazem również mają tendencje do blednięcia liści. Warto wykonać wtedy nawożenie w formie oprysku. Pozdrawiam.
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
finka 09:28, 03 maj 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Wiosna za oknem, dosłownie , bo leżę w łóżku i się tu udzielam. Dzień lenia ogłosiłam, dzieci o dziwo też jeszcze śpią, tylko mąż wyparował do kościoła, ja zbuntowana idę w południe. Wolny czas, tak mi potrzebny, że nie wiem od czego zacząć. Śniadanie to byłoby coś, ale na razie mi się nie chce, a poza tym jeszcze nie mam dla kogo. Wszystko podlane wczoraj, więc na razie nie muszę wychodzić z domu.

Gdzieś obok pałętają sie jakieś burze, ale wszystkie na razie nas omijają. Jest 19 stopni i właśnie dostałam smsa z naszej gminy z ostrzeżeniem o burzach z gradem dla województwa dolnośląskiego. "Burze, lokalnie grad, deszcz 10-20 lokalnie 30 mm, porywy wiatru do 70 km/h". Wolę, żeby takich burz z gradem nie było, więc nikomu ich nie życzę. Jak już ma padać to lepiej za kilka dni jak się ochłodzi.

____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies